A070VW04 V3 z wyświetlaczem lcd płyta sterownicza 7-calowy monitor lcd 800*480 WLED
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: A070VW04 V3
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
A070VW04 V3
Rozmiar przekątnej:
7,0"
Rezolucja:
800 (RGB) × 480, WVGA 133 PPI
Aktywny obszar:
152,4 (szer.) × 91,44 (wys.) mm
Zarys (mm):
164 (szer.) × 103 (wys.) × 5,4 (gł.) mm
Jasność:
200 cd/m² (typowo)
Kąt widzenia:
65/65/50/65 (typowo) (CR≥10)
Zaprojektowany dla:
Cyfrowa ramka na zdjęcia Przenośny odtwarzacz DVD MP3 PMP
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
A070VW04 V3Szczegóły Produktu :
AUO EKRAN LCD A070VW04 V3
Marka panelu AUO
Nazwa modelu A070VW04 V3
Rozmiar ekranu 7,0 cala
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 480, WVGA 133 PPI
Piksel Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 152,4 (szer.) × 91,44 (wys.) mm
Wym. konturu 164 (szer.) × 103 (wys.) × 5,4 (gł.) mm
Rozmiar wizualny 154,6 (szer.) × 93,44 (wys.) mm
Powierzchnia Przeciwodblaskowy
Jasność 200 cd/m² (typowo)
Kontrast 300:1 (typowo) (TM)
Tryb optyczny TN, normalnie biały, przepuszczalny
Kąt widzenia 65/65/50/65 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie 12/18 (typ.) (Tr/Td)
Rodzaj podświetlenia 3S7P WLED, 10 000 godzin, bez sterownika
Waga ekranu 154±14g
Zastosuj do 16,7 mln
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Zaprojektowany dla Cyfrowa ramka na zdjęcia Przenośny odtwarzacz DVD MP3 PMP
Częstotliwość wyświetlania klatek 55 Hz
Układ sygnałowy Równoległe RGB (1 kanał, 8-bit) + SPI, 60 pinów, FPC
Napięcie zasilania 3,3/11/18/-7 V (typowo) (VCC/AVDD/VGH/VGL)
Maksymalny Praca: 0 ~ 60 ° C;Przechowywanie: -10 ~ 70°C
A070VW04 V3 Zasady obsługi klienta
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
A070VW04 V3 płatność:
1. Akceptujemy metodę płatności: Tl, paypal, karta kredytowa, Escrow, western union i inne.
2. Pełna płatność musi zostać zapłacona w ciągu 3 dni po potwierdzeniu zamówienia.
3. Kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie podatki/lub cła naliczane przez ich kraj.
A070VW04 V3 SPOSÓB WYSYŁKI:
SZYBKIE BEZPIECZEŃSTWO
2. DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, China Post, Hong-kong Post, EUB są dostępne.
Powrót A070VW04 V3:
A070VW04 V3Często zadawane pytania:
P: Czy jesteś manufakturą lub firmą handlową?
Q: Czy akceptujesz zamówienie próbkiA070VW04 V3?
Odp.: tak, witamy!
Q: Jak długa jest gwarancjaA070VW04 V3?
O: 90 dni.
P: Co się stanie, jeśli plikA070VW04 V3otrzymane nie może działać?
A070VW04 V3 Wysyłka i opakowanie:
A070VW04 V3 z wyświetlaczem lcd płyta sterownicza 7-calowy monitor lcd 800*480 WLED 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%