Ekran LCD AUO A070VTN06.6 800*480 do wyświetlaczy samochodowych
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: A070VTN06.6
Nr modelu:
A070VTN06.6
Rozmiar przekątnej:
7,0"
Rezolucja:
800 (RGB) × 480, WVGA 134 PPI
Rozmiar wyświetlacza:
154,08 (szer.) × 85,92 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
164,9 (szer.) × 100 (wys.) × 6 (gł.) mm
Jasność:
600 cd/m² (typowo)
Kąt widzenia:
60/60/40/60 (typowo) (CR≥10)
Podanie:
Wyświetlacz samochodowy
Opis produktu
A070VTN06.6 Szczegóły Produktu :
Ekran LCD AUO A070VTN06.6
Marka panelu AUO
Model panelu A070VTN06.6
Rozmiar przekątnej 7,0 cala
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 800 (RGB) × 480, WVGA 134 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 154,08 (szer.) × 85,92 (wys.) mm
Otwarcie ramki 157,1 (szer.) × 90,92 (wys.) mm
Rozmiar konturu 164,9 (szer.) × 100 (wys.) × 6 (gł.) mm
Jasność 600 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 500:1 (typowo) (TM)
Kąt widzenia 60/60/40/60 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Najlepszy widok na Godzina szósta
Czas odpowiedzi 25 (Typ.) (Tr+Td)
Wyświetl kolory 16,7 mln
Typ lampy 7S2P WLED, 10 000 godzin, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga panelu 150g (typ.)
Aplikacja Wyświetlacz samochodowy
Interfejs sygnału Równoległe RGB (1 kanał, 8 bitów), 50 pinów FPC
Napięcie wejściowe 3,3/10,4/16,0/-6,0 V (typowo) (DVDD/AVDD/VGH/VGL)
Środowisko
Temp. pracy: -30 ~ 85 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C
A070VTN06.6 O wysyłce:
A070VTN06.6 O towarach:
A070VTN06.6 O powrocie:
Zwrot towaru, proszę zachować oryginalny dźwięk opakowania
A070VTN06.6 Inne zasady:
Jeśli potrzebujesz dużej ilości, skontaktuj się z nami, a otrzymasz korzystną cenę.
Nie ponosimy odpowiedzialności za wszystkie podatki i należności celne przywozowe.
A070VTN06.6 Często zadawane pytania:
Q: Jak dokonać płatnościA070VTN06.6 ?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilości oFA070VTN06.6 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Czy możesz zadeklarować moje zamówienieA070VTN06.6 do niższej ceny w fakturze handlowej dla cła ?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zA070VTN06.6 za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
A070VTN06.6 Wysyłka i opakowanie:
Ekran LCD AUO A070VTN06.6 800*480 do wyświetlaczy samochodowych 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%