AUO A070VTN06.3 7 cali 800*600 50-pinowy panel LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: A070VTN06.3
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
A070VTN06.3
Rozmiar przekątnej:
7,0"
Rezolucja:
800 (RGB) × 480, WVGA 134 PPI
Aktywny obszar:
154,08 (szer.) × 85,92 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
164,9 × 100 × 6 (wys. × szer. × głęb.)
Jasność:
670 cd/m² (typowo)
Odpowiedź:
25 (Typ.) (Tr+Td) ms
Podanie:
Wyświetlacz samochodowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
A070VTN06.3Szczegóły Produktu :
EKRAN LCD AUO A070VTN06.3
Marka panelu AUO
Nazwa modelu A070VTN06.3
rozmiar ekranu 7,0 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 480, WVGA 134 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 154,08 (szer.) × 85,92 (wys.) mm
Zarys (mm) 164,9 × 100 × 6 (wys. × szer. × gł.)
Rozmiar wizualny 157,1 (szer.) × 90,92 (wys.) mm
Jasność 670 (typ.)
Kontrast 500:1 (typ.) (przekładnia)
Najlepszy kąt Godzina szósta
Tryb optyczny TN, normalnie biały wyświetlacz, przepuszczalny
Kąt widzenia 60/60/40/60 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie 25 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba 16,7 mln, 53% NTSC
Podświetlenie 3S3P WLED, 10 000 godzin, bez sterownika
Waga ekranu 150g (typ.)
Zastosuj do 16,7 mln
Używany do Wyświetlacz samochodowy
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
układ sygnałowy Równoległe RGB (1 kanał, 8 bitów), 50 pinów FPC
Napięcie zasilania 3,3/10,4/16,0/-6,0 V (typowo) (DVDD/AVDD/VGH/VGL)
Maksymalny Temperatura pracy: -30 ~ 85 ° C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C
AUO A070VTN06.3 7 cali 800*600 50 pinów panel LCDC
A070VTN06.3 uwaga:
2. Sprawdź rozmiar i rozdzielczość ekranu LCD.
4. Proszę sprawdzić fizyczne piksele rozdzielczości ekranu LCD.
A070VTN06.3O wysyłce:
A070VTN06.3O towarach:
A070VTN06.3 O zwrocie:
Zwrot towaru, proszę zachować oryginalny dźwięk opakowania
A070VTN06.3Wysyłka:
(Uwaga: dni robocze/robocze: bez weekendu ani świąt.)
Do większości krajów: 25-45 dni roboczych (takich jak niemcy, hiszpania, szwajcaria itp.)
Do USA, Wielkiej Brytanii i Australii: 7-18 dni roboczych
Do rosji: 25-60 dni roboczych ze względu na rosyjską pocztę jest bardzo powolna
Aby uzyskać szybszą dostawę, skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.
2. Wysyłamy paczkę na cały świat jako prezent. Upewnij się, że twój adres wysyłki jest właściwy.
A070VTN06.3 często zadawane pytania:
P: Jak zamówić ekran LCDA070VTN06.3?
Odp.: akceptujemy T/T, Western union, paypal.
Q: jaka jest gwarancjaA070VTN06.3?
O: 90 dni.
P: Co się stanie, jeśli plikAUO A070VTN06.3otrzymałem nie może pracować?
Q: Czadeklarowałeś niską cenę mojegoA070VTN06.3wyświetlacz lcd podczas wysyłki?
Odp .: Tak, poinformuj nas o żądanej wartości.
A070VTN06.3 Wysyłka i opakowanie:
AUO A070VTN06.3 7 cali 800*600 50-pinowy panel LCD 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%