A035VL01 V4 800*480 AUO ekran LCD WVGA 268PPI RGB pionowy pasek
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: A035VL01 V4
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
A035VL01 V4
Rozmiar przekątnej:
3,5"
Typ panelu:
LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja:
800 (RGB) × 480, WVGA, 268 PPI
Rozmiar konturu:
86,1 (szer.) × 51,66 (wys.) × 2,645 (gł.) mm
Czas odpowiedzi:
15/30 (Typ.) (Tr/Td) ms
Waga panelu:
25,0 ± 2,5 g
Zaprojektowany dla:
Cyfrowa kamera wideo
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Ekran LCD A035VL01 V4 AUO
ekran LCD WVGA AUO
Opis produktu
Pionowy pasek AUO RGB A035VL01 V4 800*480 EKRAN LCD
A035VL01 V4Szczegóły Produktu :
AUO EKRAN LCD A035VL01 V4
Marka panelu AUO
Model panelu A035VL01 V4
Rozmiar panelu 3,5"
Typ panelu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 480, WVGA, 268 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 75,6 (wys.) × 45,36 (szer.) mm
Otwarcie ramki 77,9 (wys.) × 47,76 (szer.) mm
Rozmiar konturu 86,1 (szer.) × 51,66 (wys.) × 2,645 (gł.) mm
Powierzchnia Blask (zamglenie 0%)
Jasność 315 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 800: 1 (typ.) [Transmisja]
Kąt widzenia 80/80/80/80 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały wyświetlacz, przepuszczalny
Czas odpowiedzi 15/30 (Typ.) (Tr/Td) ms
Wyświetl kolory 16,7 mln
Typ lampy WLED, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Waga panelu 25,0 ± 2,5 g
Zaprojektowany dla Cyfrowa kamera wideo
Panel dotykowy PCAP, I²C
Interfejs sygnału Równoległe złącze RGB (1 kanał, 8 bitów) + SPI, 70 pinów
Napięcie wejściowe 3,3/3,3 V (typowo) (VDD/VDDIO)
Środowisko Temperatura pracy: -10 ~ 60°C;Temperatura przechowywania: -25 ~ 70 °C
A035VL01 V4ZAPŁATA:
- Towar wysyłamy w ciągu 1-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.
- Zamówienia zostaną anulowane, jeśli płatność nie zostanie odebrana w ciągu 10 dni od daty zakupu.
A035VL01 V4O wysyłce:
Przetestujemy je ściśle przed wysyłką.
A035VL01 V4Czas dostawy wynosi ok.:
Stany Zjednoczone / Wielka Brytania / Australia 7-14 dni roboczych.
Kanada 7-25 dni roboczych.
Francja/Hiszpania/Niemcy może zająć 7-20 dni roboczych.
Europa Wschodnia może zająć do 16-30 dni roboczych.
Włochy/Brazylia/Ameryka Południowa może potrwać do 30-50 dni roboczych.
Wysłane przez DHL Express (potrzeba 3-6 dni roboczych, aby dotrzeć)
A035VL01 V4ZWROTY:
- Później niż 7 dni przedmiot nie może zostać przyjęty do zwrotu.
A035VL01 V4Często zadawane pytania:
P: Jak wysyłacie moje towaryA035VL01 V4?
P: Jak długo trwa gwarancjazAUO A035VL01 V4 ?
Odp.: 90 dni gwarancji.
P: Czy jesteś manufakturą lub firmą handlową?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
A035VL01 V4Wysyłka i opakowanie:
A035VL01 V4 800*480 AUO ekran LCD WVGA 268PPI RGB pionowy pasek 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%