PANDA 21.5 cala LM215DU1A ekran tft wyświetlacz lcd moduł ekranu tft lcd wyświetlacz tft lcd panel
Nazwa marki: PANDA
Numer modelu: LM215DU1A
Chiny
Nr modelu:
LM215DU1A
Rozmiar przekątnej:
21,5"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 1080, FHD 102 PPI
Aktywny obszar:
476,64 (szer.) × 268,11 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
479,84 (szer.) × 271,3 (wys.) mm
Zarys (mm):
495,6 × 292,2 × 10,8 (wys. × szer. × gł.)
Masa:
1,62 kg (typ.)
Używany do:
Opis produktu
LM215DU1ASzczegóły Produktu :
PANDALCDEkran LM215DU1A
Marka PANDA
Model LM215DU1A
Rozmiar przekątnej 21,5 cala
Typ a-Si TFT-LCD, LCM
Format pikseli 1920 (RGB) × 1080 [FHD] 102 PPI
Konfiguracja Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 476,64 (wys.) × 268,11 (szer.) mm
Wym. konturu 495,6 (wys.) × 292,2 (szer.) × 10,8 (gł.) mm
Obszar Bezela 479,84 (wys.) × 271,3 (szer.) mm
Leczenie Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Luminancja 250 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 3000:1 (Typ.) (TM)
Wyświetl kierunek Symetria
Czas odpowiedzi 25 (Typ.) (Tr+Td)
Kąt widzenia 88/88/88/88 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy VA, normalnie czarny, przepuszczalny
Kolor wsparcia 16,7 mln 72% NTSC
Źródło światła WLED [15S4P], 30 000 godzin, bez sterownika
Waga 1,62 kg (typ.)
Zaprojektowany dla Monitor stacjonarny
Częstotliwość wyświetlania klatek 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu LVDS (2 kanały, 8 bitów), złącze 30-pinowe
Zasilacz 5,0 V (typowe)
Środowisko Temperatura robocza: 0 ~ 50 °C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
Uwaga kupującego LM215DU1A:
1. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek cła lub należności celne przywozowe.
LM215DU1AWysyłka i opakowanie:
PANDA 21.5 cala LM215DU1A ekran tft wyświetlacz lcd moduł ekranu tft lcd wyświetlacz tft lcd panel 0
LM215DU1A o wysyłce:
LM215DU1A o towarach:
LM215DU1A korzystna cena:
LM215DU1ACzęsto zadawane pytania:
Q: Jak zamówić panel LCDLM215DU1A?
Odp.: akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: kiedy moje zamówienieR21,5 calowy wyświetlacz LCDLM215DU1Astatek?
Odp.: zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
P: Czy możeszul21,5calowy panel lcdLM215DU1Aprzed wysyłką?
Odp.: nie martw się, nasza PANDA LM215DU1A została przetestowana pomyślnie przed wysyłką
P: Co się stałoJeśli PANDA LM215DU1AOtrzymałem nie może pracować?
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%