Oryginalny PANDA 21.5 calowy LM215DT7A monitor biurkowy lcd 1920*1080 panel wyświetlacza TFT LCD
Nazwa marki: PANDA
Numer modelu: LM215DT7A
Chiny
Nr modelu:
LM215DT7A
Rozmiar przekątnej:
21,5"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 1080, FHD 102 PPI
Aktywny obszar:
476,64 (szer.) × 268,11 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
479,84 (szer.) × 271,3 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
495,6 (szer.) × 292,2 (wys.) × 10,8 (gł.) mm
Waga panelu:
1,74 kg (typ.)
Podanie:
Opis produktu
LM215DT7A szczegóły produktu:
PANDALCDEkran LM215DT7A
Marka PANDA
Model LM215DT7A
Marka 21,5 cala
Typ a-Si TFT-LCD, LCM
Format pikseli 1920 (RGB) × 1080 [FHD] 102 PPI
Konfiguracja Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 476,64 (wys.) × 268,11 (szer.) mm
Wym. konturu 495,6 (wys.) × 292,2 (szer.) × 10,8 (gł.) mm
Obszar Bezela 479,84 (wys.) × 271,3 (szer.) mm
Leczenie Powłoka przeciwodblaskowa (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Luminancja 250 cd/m² (min.)
Współczynnik kontrastu 1000:1 (typ.) (TM)
Wyświetl kierunek Godzina szósta
Czas odpowiedzi 5 (Typ.) (Tr+Td)
Kąt widzenia 85/85/80/80 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Kolor wsparcia 16,7 mln 72% NTSC
Źródło światła WLED [15S4P], 30 000 godzin, bez sterownika
Waga 1,74 kg (typ.)
Zaprojektowany dla Monitor stacjonarny
Częstotliwość wyświetlania klatek 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu LVDS (2 kanały, 8 bitów), złącze 30-pinowe
Zasilacz 5,0 V (typowe)
Środowisko Temperatura robocza: 0 ~ 50 °C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
LM215DT7ANotatka:
LM215DT7APłatność i podatek:
1. Alipay jest preferowany i bezpieczny.
3. Zamówienie zostanie anulowane po upływie 7 dni roboczych na stacji nieopłaconej.
LM215DT7AWysyłka i opakowanie:
Oryginalny PANDA 21.5 calowy LM215DT7A monitor biurkowy lcd 1920*1080 panel wyświetlacza TFT LCD 0
LM215DT7AWysyłka:
LM215DT7APowrót:
LM215DT7ACzęsto zadawane pytania:
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślecie towar LM215DT7A ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie LM215DT7A kartą kredytową?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
Q: Czy przyjmujesz przykładowe zamówienia LM215DT7A ?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%