LM185TT4A PANDA 18,5 cala 1366 (RGB) × 768 Monitor moduł ekranu lcd
Nazwa marki: PANDA
Numer modelu: LM185TT4A
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
LM185TT4A
Rozmiar przekątnej:
18,5"
Rezolucja:
1366 (RGB) × 768, WXGA 84 PPI
Aktywny obszar:
409,8 (szer.) × 230,4 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
413,4 (szer.) × 234,0 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
430,37 (szer.) × 254,6 (wys.) × 11 (gł.) mm
Masa:
1,22 kg (typowo)
Używany do:
Laptop / gry
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LM185TT4ASzczegóły Produktu :
PANDALCDEkran LM185TT4A
Marka PANDA
Model LM185TT4A
Rozmiar przekątnej 18,5 cala
Typ a-Si TFT-LCD, LCM
Format pikseli 1366 (RGB) × 768 [WXGA] 84 PPI
Konfiguracja Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 409,8 (wys.) × 230,4 (szer.) mm
Wym. konturu 430,37 (wys.) × 254,6 (szer.) × 11 (gł.) mm
Obszar Bezela 413,4 (wys.) × 234,0 (szer.) mm
Leczenie Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Luminancja 200 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 600:1 (typ.) (TM)
Wyświetl kierunek Godzina szósta
Czas odpowiedzi 5 (Typ.) (Tr+Td)
Kąt widzenia 45/45/20/45 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Kolor wsparcia 16,7 mln 72% NTSC
Źródło światła WLED [10S4P], 30 000 godzin, bez sterownika
Waga 1,22 kg (typowo)
Zaprojektowany dla Monitor stacjonarny
Częstotliwość wyświetlania klatek 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu LVDS (1 kanał, 8-bitowy), złącze 30-stykowe
Zasilacz 5,0 V (typowe)
Środowisko Temperatura robocza: 0 ~ 50 °C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
LM185TT4A UWAGA:
Witamy w naszym sklepie, najpierw klient, będziemy ci służyć z całego serca!
•1-->Nazwa modelu LCD, który trzymasz w dłoni, na przykład: LM185TT4A
•2-->Nazwa komputera przenośnego, na przykład: marka, konkretny model
LM185TT4A uwaga kupującego:
LM185TT4A Wysyłka i opakowanie:
LM185TT4A PANDA 18,5 cala 1366 (RGB) × 768 Monitor moduł ekranu lcd 0
LM185TT4A Wysyłka:
(Uwaga: dni robocze/robocze: bez weekendu ani świąt.)
Aby uzyskać szybszą dostawę, skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.
2. Upewnij się, że twój adres wysyłki jest właściwy.
LM185TT4A powrót:
Często zadawane pytania dotyczące LM185TT4A:
Q: Czy przyjmujesz przykładowe zamówienia LM185TT4A ?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Czy mogę zapłacić kartą kredytową za zamówienie LM185TT4A?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
P: Jak długo otrzymam moje towary LM185TT4A ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%