LM215WF3-SLN1 21,5-calowy wyświetlacz LCD IPS do ekranu Lenovo Horizon 2e B350 B355 B4040
Nazwa marki: LG Display
Numer modelu: LM215WF3-SLN1
Chiny
Nr modelu:
LM215WF3-SLN1
Rozmiar przekątnej:
21,5"
Typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Aktywny obszar:
475,2 (szer.) × 267,3 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
479,8 (szer.) × 272,3 (wys.) mm
Wym. konturu:
497,6 (wys.) × 292,2 (szer.) × 11 (gł.) mm
Waga:
1,68/1,77 kg (typ./maks.)
Zaprojektowany dla:
Opis produktu
LM215WF3-SLN1 Szczegóły produktu:
Wyświetlacz LG Ekran LCD LM215WF3-SLN1
Producent Wyświetlacz LG
Nazwa modelu LM215WF3-SLN1
Rozmiar ekranu 21,5"
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 1920 (RGB) × 1080 [FHD] 102 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 475,2 × 267,3 mm (wys. × szer.)
wymiar fizyczny 497,6 × 292,2 × 11 mm (wys. × szer. × gł.)
Rozmiar wizualny 479,8 × 272,3 mm (wys. × szer.)
Obróbka powierzchniowa Matowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność (cd/m2) 250 (typowo)
Kontrast 1000: 1 (typ.) [Transmisja]
Najlepszy kąt Pełny widok
Tryb optyczny IPS, zwykle czarny wyświetlacz, transmisyjny
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ.) (CR>10)
szybkość reakcji 14 (Typ.) (G do G) ms
Liczba kolorów 16,7 mln, 72% NTSC
Rodzaj podświetlenia 17S2P WLED, 30 000 godzin, bez sterownika
Waga ekranu 1,68/1,77 kg (typ./maks.)
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
układ sygnałowy LVDS (2 kanały, 8 bitów), złącze, 30 pinów
Napięcie zasilania 5,0 V (typowe)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
LM215WF3-SLN1Ogłoszenie:
LM215WF3-SLN1Zapłata:
ESCROW, TT, Western Union lub Paypal są dostępne dla ciebie.
ALI będzie nadal aktualizować więcej metod płatności.
Podczas składania zamówienia możesz wybrać metodę płatności, która Ci odpowiada.
LM215WF3-SLN1Wysyłka i opakowanie:
LM215WF3-SLN1 21,5-calowy wyświetlacz LCD IPS do ekranu Lenovo Horizon 2e B350 B355 B4040 0
LM215WF3-SLN1O sposobie wysyłki:
LM215WF3-SLN1Dostawa:
Możemy wysłać rzeczy w ciągu 7 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.
LM215WF3-SLN1Często zadawane pytania:
P: jak długo otrzymam moje towaryLM215WF3-SLN1?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościLM215WF3-SLN1 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%