LM156LFCL1315.6 slim EDP 30pin 1920*1080 panel IPS nano krawędzi
Nazwa marki: PANDA
Numer modelu: LM156LFCL13
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
LM156LFCL13
Rozmiar panelu:
15,6 cala
Rezolucja:
1920 (RGB) × 1080, FHD, 141 PPI
Obszar wyświetlania:
344,16 (szer.) × 193,59 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
350,66 (szer.) × 216,69 (wys.) × 3,2 (gł.) mm
Jasność:
220 cd/m² (typowo)
Kąt widzenia:
85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Podanie:
Laptop
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LM156LFCL13Szczegóły Produktu :
PANDALCDEkran LM156LFCL13 (NCP0063)
Marka panelu PANDA
Model panelu LM156LFCL13 (NCP0063)
Rozmiar panelu 15,6"
Typ panelu TFT-LCD TFT, LCM
Rezolucja 1920 (RGB) × 1080, FHD, 141 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 344,16 (szer.) × 193,59 (wys.) mm
Rozmiar konturu 350,66 (szer.) × 216,69 (wys.) × 3,2 (gł.) mm
Powierzchnia Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 220 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 1000:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania FFS, normalnie czarny, przepuszczalny
Najlepszy widok na Symetria
Czas odpowiedzi 25 (Typ.) (Tr+Td)
Wyświetl kolory 262K 47% NTSC
Typ lampy WLED, 15 000 godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Styl kształtu Wąski (płaski PCBA, T≤3,2 mm)
Wniosek Laptop
Interfejs sygnału eDP (2 tory) , eDP1.2 , HBR1 (2.7G/linia) , złącze 30-pinowe
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temp. pracy: 0 ~ 50 °C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
LM156LFCL13 Nasze usługi:
1. Odpowiedz na e-maile w ciągu 24 godzin.
2. Dobra obsługa po sprzedaży.
3. Szybka wysyłka, towar do wysłania w ciągu 3 dni roboczych po dokonaniu płatności.
5. Testowanie przed wysyłką.
LM156LFCL13 Przesyłka:
Zazwyczaj przygotujemy i wyślemy Twoje towary w ciągu 5 dni roboczych.
Opłata za wysyłkę nie obejmuje podatku importowego, kupujący jest odpowiedzialny za cła.
Pls sprawdź, czy twój przedmiot jest w dobrym stanie po otrzymaniu.
LM156LFCL13 uwaga:
2. Sprawdź rozmiar i rozdzielczość ekranu LCD.
4. Proszę sprawdzić fizyczne piksele rozdzielczości ekranu LCD.
LM156LFCL13 Zapłać:
1: akceptujemy Alipay, PayPal,
3: Upewnij się, że przeczytałeś cały opis i zgadzasz się na transakcję przed zakupem.
LM156LFCL13 Zasady zwrotu i wymiany/wymiany:
LM156LFCL13 opis produktu:
2: Cena może być negocjowana w zależności od ilości;warunki dostawy;
3: Próbki: Możemy zaoferować próbki, ale uprzejmie prosimy o zapłacenie za próbki i fracht.
5: opakowanie: wszystkie przedmioty zostaną zapakowane bardzo dobrze, aby uniknąć uszkodzeń.
Często zadawane pytania dotyczące LM156LFCL13:
1. Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?
Wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu 2-4 dni roboczych.
2.Jaki jest poziom jakości?
Wysoka jakość z klasą A
3. A co z twoją kontrolą jakości?
4. Co to jest MOQ?
LM156LFCL13Wysyłka i opakowanie:
LM156LFCL1315.6 slim EDP 30pin 1920*1080 panel IPS nano krawędzi 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%