| Numer modelu: | LM270PF1L01 |
| MOQ: | 2 szt |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
27,0-calowy ekran LCD 60 Hz LM270PF1L01 FHD 3840 (RGB) × 2160 Panel LCD
LM270PF1L01Szczegóły Produktu :
| PANDALCDEkran LM270PF1L01 | |
| Marka panelu | PANDA |
| Model panelu | LM270PF1L01 |
| Rozmiar panelu | 27,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 3840 (RGB) × 2160, UHD, 163 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 596,736 (szer.) × 335,664 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 608,8 (szer.) × 355,3 (wys.) × 13,3 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | FFS, normalnie czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas odpowiedzi | 14 (Typ.) (G do G) |
| Wyświetl kolory | 16,7 mln 100% sRGB |
| Typ lampy | 16S4P WLED, 30 000 godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga | 3,15 kg (typowo) |
| Podanie | Monitor stacjonarny |
| Interfejs sygnału | eDP (4 tory) , HBR2 (5.4G/linia) , 30-stykowe złącze |
| Napięcie wejściowe | 10,0 V (typowe) |
| Środowisko | Temp. pracy: 0 ~ 50 °C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |