LM215DB-T02 21,5-calowy ekran monitora stacjonarnego 60 Hz FHD IPS
Nazwa marki: PANDA
Numer modelu: LM215DB-T02
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
LM215DB-T02
Rozmiar panelu:
21,5"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 1080, FHD, 102 PPI
Obszar wyświetlania:
476,64 (szer.) × 268,11 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
479,84 (szer.) × 271,31 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
495,5 (szer.) × 292,2 (wys.) × 12 (gł.) mm
Waga:
1,85 kg (typ.)
Podanie:
Monitor stacjonarny
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
LM215DB-T02 ekran monitora biurkowego
21
5-calowy ekran monitora biurkowego
Opis produktu
LM215DB-T02Szczegóły Produktu :
PANDALCDEkran LM215DB-T02
Marka panelu PANDA
Model panelu LM215DB-T02
Rozmiar panelu 21,5"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1920 (RGB) × 1080, FHD, 102 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 476,64 (szer.) × 268,11 (wys.) mm
Otwarcie ramki 479,84 (szer.) × 271,31 (wys.) mm
Rozmiar konturu 495,5 (szer.) × 292,2 (wys.) × 12 (gł.) mm
Powierzchnia Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 250 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 1000:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 85/85/80/80 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Czas odpowiedzi 5 (Typ.) (Tr+Td)
Wyświetl kolory 16,7 mln 72% NTSC
Typ lampy 15S4P WLED, 30 000 godzin, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga 1,85 kg (typ.)
Podanie Monitor stacjonarny
Interfejs sygnału LVDS (2 kanały, 8 bitów), złącze 30-pinowe
Napięcie wejściowe 5,0 V (typowe)
Środowisko Temp. pracy: 0 ~ 50 °C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
LM215DB-T02 Ważne:
LM215DB-T02 Płatność i podatek:
1. Alipay jest preferowany i bezpieczny
LM215DB-T02Wysyłka i opakowanie:
LM215DB-T02 21,5-calowy ekran monitora stacjonarnego 60 Hz FHD IPS 0
LM215DB-T02 Szczegóły wysyłki:
2. Czas dostawy zależy od kraju docelowego i lokalizacji.
4. Ogólny czas wysyłki
1) przyspieszona wysyłka:
DHL, UPS, TNT, Fedex, na całym świecie 3-7 dni.
2) standardowa metoda wysyłki:
Kraje europejskie: rosja, hiszpania, wielka brytania, francja, holandia itp. 10-20 dni
Kraje Ameryki Północnej: USA, Kanada itp. 7-20 dni.
Kraje azji: singapur, malezja, japonia, indie itp. 13-20 dni
Inne odległe kraje: 25-45 dni
Często zadawane pytania dotyczące LM215DB-T02:
Q: Jak dokonać płatnościLM215DB-T02?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościLM215DB-T02?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieLM215DB-T02?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Czy przyjmujecie przykładowe zamówieniaLM215DB-T02?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%