| Nazwa marki: | PANDA |
| Numer modelu: | LC215DTBA |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
21,5-calowy ekran LCD LC215DTBA 1920 * 1080 30-pinowy panel TFT-LCD
LC215DTBASzczegóły Produktu :
| PANDALCDEkran LC215DTBA | |
| Producent | PANDA |
| Nazwa modelu | LC215DTBA |
| Rozmiar ekranu | 21,5 cala |
| Typ ekranu | CELL, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 1920 (RGB) × 1080 (FHD) 102 PPI |
| Układ | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny (mm) | 476,64 × 268,11 (wys. × szer.) |
| Zarys (mm) | 487,54 × 282,91 × 1,83 (wys. × szer. × głęb.) |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Luminancja | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typowo) (CR≥10) |
| Odpowiedź | 5 (Typ.) (Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Godzina szósta |
| Tryb pracy | TN, normalnie biały, przepuszczalny |
| Grubość szkła | 0,70+0,70 mm |
| Przepuszczalność | 5,45% (typowo) (z polaryzatorem) |
| Głębia koloru | 16,7 mln 72% NTSC |
| Podświetlenie | Nie B/L |
| Masa | 570g (typ.) |
| Używany do | Monitor stacjonarny |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista sterowników IC | Wbudowane źródło COF 6 + 3 chipy bramkowe |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8 bitów) , Złącze 30 pinów |
| Napięcie zasilające | 5,0 V (typowe) |
| Maks.Oceny | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| 21,5-calowy ekran LCD LC215DTBA 1920 * 1080 30-pinowy panel TFT-LCD | |
Usługa LC215DTBA:
1. Naszym celem jest zapewnienie przyjemnych zakupów i postaramy się jak najlepiej spełnić twoje wymagania.Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, zostaw pozytywne opinie, jeśli potrzebujesz czegoś, powinniśmy zrobić dalszą pomoc, skontaktuj się z nami i daj nam szansę rozwiązania każdego problemu.Dziękuję za uwagę.
2. Obsługa klienta będzie codziennie sprawdzać nasze zamówienia, gdy będziemy online, otrzymasz natychmiastową odpowiedź.
3. Wszystkie zdjęcia są w 100% takie same jak towary, które otrzymasz.
LC215DTBAWysyłka i opakowanie:
![]()
LC215DTBA Przesyłka:
Panel zostanie w 100% sprawdzony i przetestowany przed wysyłką.
Zajmiemy się twoim zamówieniem w ciągu 3-5 dni roboczych po otrzymaniu zamówienia (z wyłączeniem weekendów i świąt).
Zwykle wysyłka międzynarodowa zajmuje 10-45 dni roboczych. Jeśli nie otrzymasz paczki przez długi czas, skontaktuj się z nami.
Możemy również zaoferować przyspieszoną wysyłkę międzynarodową (FedEx, UPS lub DHL) za dodatkową opłatą, jeśli pilnie potrzebujesz przedmiotu.
Kupujący jest odpowiedzialny za opłatę celną.
LC215DTBA zwrot i zwrot pieniędzy:
Proszę przeczytać opis przedmiotu i dokładnie sprawdzić zdjęcia przed licytacją.
Zwrot lub zwrot jest dostępny, jeśli przedmiot dotarł uszkodzony, niezgodny z opisem lub nie spełnia swoich funkcji.
LC215DTBA GWARANCJA:
- Wymień/wymień przedmiot w ciągu 60 dni
licząc od dnia otrzymania towaru.
-Kupujący płaci koszty wysyłki w obie strony.
- Przedmiot wymiany/wymiany powinien być nowy.
Często zadawane pytania dotyczące LC215DTBA:
Q: Nie znajduję LCD, którego szukam na stronie internetowej, co mam zrobić?
Odp .: Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo wyświetlaczy LCD z półek.
P: jak długo będę otrzymywać moje towaryLC215DTBA?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Jak dokonać płatności zaLC215DTBA?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Co się stanie, jeśliLC215DTBAotrzymuję nie może pracować?
Odp.: LC215DTBA zostanie przetestowany ściśle przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie cały kabel połączeniowy, jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje