21,5-calowy wyświetlacz LCD LC215DTBA 1920 * 1080 30-pinowy panel TFT LCD
Nazwa marki: PANDA
Numer modelu: LC215DTBA
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
LC215DTBA
Rozmiar panelu:
21,5"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 1080, FHD, 102 PPI
Obszar wyświetlania:
476,64 (szer.) × 268,11 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
487,54 (szer.) × 282,91 (wys.) × 1,83 (gł.) mm
Czas odpowiedzi:
5 (Typ.) (Tr+Td)
Waga:
570g (typ.)
Podanie:
Monitor stacjonarny
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Wyświetlacz LCD LC215DTBA
wyświetlacz LCD LVDS
30-pinowy panel TFT LCD
Opis produktu
21,5-calowy ekran LCD LC215DTBA 1920 * 1080 30-pinowy panel TFT-LCD
LC215DTBASzczegóły Produktu :
PANDALCDEkran LC215DTBA
Producent PANDA
Nazwa modelu LC215DTBA
Rozmiar ekranu 21,5 cala
Typ ekranu CELL, a-Si TFT-LCD
Liczba pikseli 1920 (RGB) × 1080 (FHD) 102 PPI
Układ Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny (mm) 476,64 × 268,11 (wys. × szer.)
Zarys (mm) 487,54 × 282,91 × 1,83 (wys. × szer. × głęb.)
Leczenie Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Luminancja 0 cd/m²
Współczynnik kontrastu 1000 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 85/85/80/80 (typowo) (CR≥10)
Odpowiedź 5 (Typ.) (Tr+Td) ms
Dobry widok na Godzina szósta
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Grubość szkła 0,70+0,70 mm
Przepuszczalność 5,45% (typowo) (z polaryzatorem)
Głębia koloru 16,7 mln 72% NTSC
Podświetlenie Nie B/L
Masa 570g (typ.)
Używany do Monitor stacjonarny
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Lista sterowników IC Wbudowane źródło COF 6 + 3 chipy bramkowe
Typ sygnału LVDS (2 kanały, 8 bitów) , Złącze 30 pinów
Napięcie zasilające 5,0 V (typowe)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
Usługa LC215DTBA:
3. Wszystkie zdjęcia są w 100% takie same jak towary, które otrzymasz.
LC215DTBAWysyłka i opakowanie:
21,5-calowy wyświetlacz LCD LC215DTBA 1920 * 1080 30-pinowy panel TFT LCD 0
LC215DTBA Przesyłka:
Panel zostanie w 100% sprawdzony i przetestowany przed wysyłką.
Kupujący jest odpowiedzialny za opłatę celną.
LC215DTBA zwrot i zwrot pieniędzy:
Proszę przeczytać opis przedmiotu i dokładnie sprawdzić zdjęcia przed licytacją.
LC215DTBA GWARANCJA:
- Wymień/wymień przedmiot w ciągu 60 dni
licząc od dnia otrzymania towaru.
-Kupujący płaci koszty wysyłki w obie strony.
- Przedmiot wymiany/wymiany powinien być nowy.
Często zadawane pytania dotyczące LC215DTBA:
Q: Nie znajduję LCD, którego szukam na stronie internetowej, co mam zrobić?
Odp .: Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo wyświetlaczy LCD z półek.
P: jak długo będę otrzymywać moje towaryLC215DTBA?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Jak dokonać płatności zaLC215DTBA?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Co się stanie, jeśliLC215DTBAotrzymuję nie może pracować?
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%