LC185TT7A Monitor LCD Ekran dotykowy Wymiana wyświetlacza RGB 1366×768 WXGA 84PPI
Nazwa marki: PANDA
Numer modelu: LC185TT7A
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
LC185TT7A
Rozmiar panelu:
18,5"
Rezolucja:
1366 (RGB) × 768, WXGA, 84 PPI
Obszar wyświetlania:
409,8 (szer.) × 230,4 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
421,45 (szer.) × 242,5 (wys.) × 1,43 (gł.) mm
Układ scalony sterownika:
COFWbudowane 4 układy źródłowe + 2 układy bramkowe
Waga panelu:
306 g (standardowo)
Podanie:
Monitor stacjonarny
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
LC185TT7A ekran dotykowy monitora LCD
ekran dotykowy monitora LCD WXGA
wymiana wyświetlacza z ekranem dotykowym 84PPI
Opis produktu
Nowe oryginalne monitory LCD LC185TT7A Wymiana wyświetlacza z ekranem dotykowym
LC185TT7ASzczegóły Produktu :
PANDALCDEkran LC185TT7A
Marka panelu PANDA
Model panelu LC185TT7A
Rozmiar panelu 18,5"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, CELL
Rezolucja 1366 (RGB) × 768, WXGA, 84 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 409,8 (szer.) × 230,4 (wys.) mm
Rozmiar konturu 421,45 (szer.) × 242,5 (wys.) × 1,43 (gł.) mm
Powierzchnia Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 0 cd/m²
Współczynnik kontrastu 1000:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 85/85/80/80 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Najlepszy widok na Godzina szósta
Czas odpowiedzi 5 (Typ.) (Tr+Td)
Głębokość szkła 0,50+0,50 mm
Przepuszczalność 6,4% (typowo) (z polaryzatorem)
Wyświetl kolory 16,7 mln 73% NTSC
Typ lampy Nie B/L
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Układ scalony sterownika COF Wbudowane 4 układy źródłowe + 2 układy bramkowe
Waga panelu 306 g (standardowo)
Podanie Monitor stacjonarny
Interfejs sygnału LVDS (1 kanał, 8-bitowy), złącze 30-stykowe
Napięcie wejściowe 5,0 V (typowe)
Środowisko Temp. pracy: 0 ~ 50 °C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
LC185TT7A Przydatne informacje:
LC185TT7A Przyjazne przypomnienie:
LC185TT7AWysyłka i opakowanie:
LC185TT7A Monitor LCD Ekran dotykowy Wymiana wyświetlacza RGB 1366×768 WXGA 84PPI 0
LC185TT7A O wysyłce:
Przetestujemy je ściśle przed wysyłką.
LC185TT7A Czas dostawy ok.:
Stany Zjednoczone / Wielka Brytania / Australia 7-14 dni roboczych.
Kanada 7-25 dni roboczych.
Francja/Hiszpania/Niemcy może zająć 7-20 dni roboczych.
Europa Wschodnia może zająć do 16-30 dni roboczych.
Włochy/Brazylia/Ameryka Południowa może potrwać do 30-50 dni roboczych.
Wysłane przez DHL Express (potrzeba 3-6 dni roboczych, aby dotrzeć)
LC185TT7A Skontaktuj się z nami:
- Wyślij ponownie lub pełny zwrot pieniędzy zostanie wydany bez żadnego usprawiedliwienia
Jeśli potrzebujesz dużo produktów, najpierw skontaktuj się z nami.
Często zadawane pytania dotyczące LC185TT7A:
P: Jak długo otrzymam moje towary LC185TT7A ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślecie towar LC185TT7A ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie LC185TT7A kartą kredytową?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%