| Numer modelu: | A070FW03 V1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
A070FW03 V1 EKRAN LCD PANEL LCD 7.0 calowy wyświetlacz rgb z paskiem auo lcd
A070FW03 V1Szczegóły Produktu :
| AUOWYŚWIETLACZ LCDA070FW03 V1 | |
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | A070FW03 V1 |
| Rozmiar panelu | 7,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 480 (RGB) × 234 76 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 154,08 (wys.) × 86,58 (szer.) mm |
| Rozmiar konturu | 164,9 (wys.) × 100 (szer.) × 11,52 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Zamglenie (zamglenie 5,5%) |
| Jasność | 500 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (typ.) (przekładnia) |
| Kąt widzenia | 60/60/40/60 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, normalnie biały, przepuszczalny |
| Czas odpowiedzi | 12/18 (typ.) (Tr / Td) ms |
| Wyświetl kolory | 262 tys |
| Typ lampy | CCFL [1 szt.] , 10 tys. godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga panelu | 162±10g |
| Interfejs sygnału | 26 pinów TFT Specyficzny analogowy RGB, FPC |
| Napięcie wejściowe | 5/5/15/-10 V (typowe) (VCC/AVDD/VGH/VGL) |
A070FW03 V1 Nasze atuty:
1. Zakupiony ekran LCD jest w 100% oryginalny.