Pionowy pasek AUO 15,6-calowy panel LCD B156HAN06.1 HW2B 1920 * 1080 30 pinów
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B156HAN06.1 HW2B
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model:
B156HAN06.1 HW2B
Rozmiar przekątnej:
15,6 cala
Format pikseli:
1920 (RGB) × 1080 FHD 141 PPI
Aktywny obszar:
344,16 (wys.) × 193,59 (szer.) mm
Wym. konturu:
359,5 (wys.) × 223,8 (szer.) × 3,2 (gł.) mm
Kąt widzenia:
85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Wyświetl kolory:
262K, 45% NTSC
Zaprojektowany dla:
Laptop
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Podkreślić:
AUO 15.6 Cal Panel LCD
30 pinów 15.6 Cal Panel LCD
B156HAN06.1 HW2B
Opis produktu
Pionowy pasek AUO 15,6 cala Panel LCD B156HAN06.1 HW2B 1920*1080 30 pinów
B156HAN06.1 HW2BSzczegóły Produktu :
AUOWYŚWIETLACZ LCDB156HAN06.1 HW2B
Marka panelu AUO
Model panelu B156HAN06.1 HW2B
Rozmiar panelu 15,6"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1920 (RGB) × 1080 FHD 141 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 344,16 (wys.) × 193,59 (szer.) mm
Rozmiar konturu 359,5 (wys.) × 223,8 (szer.) × 3,2 (gł.) mm
Powierzchnia Przeciwodblaskowy
Jasność 250 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 700 : 1 (typ.) [Transmisja]
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Wyświetl kierunek Symetria
Tryb wyświetlania AHVA, normalnie czarny, przepuszczalny
Czas odpowiedzi 25 (Typ.) (Tr+Td) ms
Wyświetl kolory 262K, 45% NTSC
Typ lampy WLED, 15 000 godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość 60 Hz
Styl formularza Wąski (płaski PCBA, T≤3,2 mm)
Zaprojektowany dla Laptop
Ekran dotykowy Bez
Interfejs sygnału eDP (2 tory), 30 pinów, terminal
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50°C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
B156HAN06.1 HW2B przyjazne przypomnienie:
Oferujemy szeroką gamę ekranów LCD, ekranów dotykowych, falowników i innych akcesoriów.
Wiele oryginalnych ekranów LCD zostało wycofanych, sprzedajemy używane w doskonałym stanie.
B156HAN06.1 HW2B O wysyłce:
Przetestujemy je ściśle przed wysyłką.
Wysyłamy go w ciągu 3 dni roboczych po zapłaceniu. Kupujący jest odpowiedzialny za opłatę celną.
B156HAN06.1 HW2B zwrot/zwrot kosztów:
4. ponosimy wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) nie jest (są) zgodny z reklamą.
B156HAN06.1 HW2BCzęsto zadawane pytania:
Q: Czy przyjmujesz przykładowe zamówienia B156HAN06.1 HW2B?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilości B156HAN06.1 HW2B?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Jak dokonać płatności B156HAN06.1 HW2B ?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienie B156HAN06.1 HW2B6?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Pytanie: B156HAN06.1 HW2B do niższej ceny w fakturze handlowej dla cła ?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
B156HAN06.1 HW2BWysyłka i opakowanie:
Pionowy pasek AUO 15,6-calowy panel LCD B156HAN06.1 HW2B 1920 * 1080 30 pinów 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%