Panel wyświetlacza LCD o przekątnej 6,0 cala 480 × 272 A060FW03 V0 Pasek RGB AUO Wyświetlacz LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: A060FW03 V0
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model:
A060FW03 V0
Rozmiar przekątnej:
6,0 cala
Format pikseli:
480 × 272 (RGB) [WQVGA] 92 PPI
Aktywny obszar:
132,48 (wys.) × 75,072 (szer.) mm
Wym. konturu:
143,9 (wys.) × 88,3 (szer.) mm
Czas odpowiedzi:
10/25 (typ.) (Tr/Td)
Waga:
87,0 ± 0,9 g
Aplikacja:
Cyfrowa ramka na zdjęcia / przenośny odtwarzacz DVD / wideodomofon
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Podkreślić:
Panel wyświetlacza LCD WQVGA
wyświetlacz LCD auo A060FW03 V0
480 × 272 AUO Wyświetlacz LCD
Opis produktu
6,0-calowy 480 × 272 A060FW03 V0 LCD z paskiem rgb auo wyświetlacz lcd
A060FW03 V0Szczegóły Produktu :
AUOWYŚWIETLACZ LCDA060FW03 V0
Marka panelu AUO
Model panelu A060FW03 V0
Rozmiar panelu 6,0"
Typ panelu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 480 × 272 (RGB) [WQVGA] 92 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 132,48 × 75,072 mm (wys. × szer.)
Rozmiar konturu 143,9 × 88,3 mm (wys. × szer. × gł.)
Powierzchnia Matowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 180 (typ.)
Współczynnik kontrastu 300 : 1 (typ.) [Transmisja]
Kąt widzenia 70/70/50/50 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Czas odpowiedzi 10/25 (Typ.) (Tr/Td) ms
Wyświetl kolory 16,7 mln, 46% NTSC
Typ lampy WLED, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Waga panelu 87,0 ± 0,9 g
Interfejs sygnału Równoległe RGB (1 kanał, 8-bit) + SPI , FPC , 50 pinów
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura przechowywania: -25 ~ 70 °C Temperatura pracy: 0 ~ 60 °C
6,0-calowy 480 × 272 A060FW03 V0 Wyświetlacz LCD z paskiem rgb auo LCD
A060FW03 V0 uwaga:
A060FW03 V0Wysyłka i opakowanie:
Panel wyświetlacza LCD o przekątnej 6,0 cala 480 × 272 A060FW03 V0 Pasek RGB AUO Wyświetlacz LCD 0
A060FW03 V0 Wysyłka:
(Uwaga: dni robocze/robocze: bez weekendu ani świąt.)
Do większości krajów: 25-45 dni roboczych (takich jak niemcy, hiszpania, szwajcaria itp.)
Do USA, Wielkiej Brytanii i Australii: 7-18 dni roboczych
Do rosji: 25-60 dni roboczych ze względu na rosyjską pocztę jest bardzo powolna
Aby uzyskać szybszą dostawę, skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.
2. Wysyłamy paczkę na cały świat jako prezent. Upewnij się, że twój adres wysyłki jest właściwy.
A060FW03 V0 Gwarancja i zwrot:
Jeśli jednak chcesz zwrócić przedmiot, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:
1 jako odpowiedzialny sprzedawca postaramy się jak najlepiej rozwiązać każdy problem.
Napisz do nas, zanim zamierzasz zostawić nam neutralną/negatywną.informacja zwrotna
2 Transport międzynarodowy może czasami spowodować uszkodzenie lub awarię produktu
Pomogę ci rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe.
3 Za wszystkimi naszymi produktami udzielamy 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy lub wymiany.
A060FW03 V0 Inne zasady:
Jeśli potrzebujesz dużej ilości, skontaktuj się z nami, a otrzymasz korzystną cenę.
Nie ponosimy odpowiedzialności za wszystkie podatki i należności celne przywozowe
Często zadawane pytania dotyczące A060FW03 V0:
Q: Jak zamówić wyświetlacz LCD A060FW03 V0 ?
Odp.: akceptujemy T/T, WESTERN UNION, PAYPAL
Q: Czy akceptujesz próbkęzamówrAUO A060FW03 V0?
Odp .: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane.
Q: Jak zamówić, jeśli nie znam numeru panelu LCD?
Q: Czy możesz przetestować panel lcd A060FW03 V0 przed wysyłką?
Odp.: tak, oczywiście, wszystkie nasze panele lcd są testowane ok przed wysyłką, nie martw się.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%