5,0-calowy panel ekranu LCD RGB 480 × 272 A050FW01 V3 MP3 PMP AUO Ekran dotykowy
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: A050FW01 V3
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
A050FW01 V3
Rozmiar ekranu:
5,0 cala
Liczba pikseli:
480 (RGB) × 272 (WQVGA) 109 PPI
Obszar aktywny (mm):
110,88 × 62,832 (wys. × szer.)
Zarys (mm):
120,7 × 75,8 × 3,41 (wys. × szer. × gł.)
Obszar ramki (mm):
114,34 × 65,43 (wys. × szer.)
Podświetlenie:
7S2P WLED, bez sterownika
Używany do:
Przenośna nawigacja / MP3 PMP
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Podkreślić:
A050FW01 V3 Panel ekranu LCD
Panel ekranu LCD 480 × 272
Ekran dotykowy MP3 PMP AUO
Opis produktu
5,0-calowy 480 (RGB) × 272 panel ekranu LCD A050FW01 V3 pasek rgb auo wyświetlacz lcd
A050FW01 V3Szczegóły Produktu :
AUO LCDEkranA050FW01 V3
Marka panelu AUO
Model panelu A050FW01 V3
rozmiar ekranu 5,0 cali
Typ panelu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 480 (RGB) × 272 WQVGA 109 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowe paski RGB
Rozmiar wyświetlacza 110,88 × 62,832 mm (wys. × szer.)
wymiar fizyczny 120,7 × 75,8 × 3,41 mm (wys. × szer. × gł.)
powierzchnia Twarda powłoka (3H)
Jasność (cd/m²) 500 (typowo)
Współczynnik kontrastu 300 : 1 (typ.) [Transmisja]
Kąt widzenia 60/60/40/60 (typowo) (CR≥10)
szybkość reakcji 15/25 (Typ.) (Tr/Td) ms
Tryb optyczny TN, normalnie biały, przepuszczalny
Liczba kolorów 16,7 mln
Rodzaj podświetlenia WLED [7S2P] , bez sterownika
częstotliwość odświeżania 60 Hz
układ sygnałowy 50 pinów Równoległy RGB (1 kanał, 8-bitowy), FPC
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
maksymalna ocena Temperatura pracy: 0 ~ 60°C;Temperatura przechowywania: -10 ~ 70 °C
A050FW01 V3 Płatność i podatek:
1.Paypal jest preferowany i bezpieczny
3. Zamówienie zostanie anulowane po upływie 7 dni roboczych na stacji nieopłaconej.
A050FW01 V3Wysyłka i opakowanie:
5,0-calowy panel ekranu LCD RGB 480 × 272 A050FW01 V3 MP3 PMP AUO Ekran dotykowy 0
A050FW01 V3 Czas wysyłki:
Powrót A050FW01 V3:
Często zadawane pytania dotyczące A050FW01 V3:
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towarA050FW01 V3?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieA050FW01 V3?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Jak dokonać płatnościA050FW01 V3?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościA050FW01 V3?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%