5,0-calowy panel ekranu LCD A050FW01 V2 Twarda powłoka Wyświetlacz LCD AUO
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: A050FW01 V2
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model:
A050FW01 V2
Rozmiar przekątnej:
5,0 cala
Format pikseli:
480 (RGB) × 272 [WQVGA] 109 PPI
Aktywny obszar:
110,88 (wys.) × 62,832 (szer.) mm
Wym. konturu:
120,7 (wys.) × 75,8 (szer.) × 4,61 (gł.) mm
Obszar Bezela:
113,48 (wys.) × 65,43 (szer.) mm
Waga:
78,6 g (typowo)
Zaprojektowany dla:
Przenośna nawigacja / MP3 PMP
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Podkreślić:
Panel ekranu LCD A050FW01 V2
panel ekranu LCD 400cd/m2
twarda powłoka wyświetlacza LCD AUO
Opis produktu
A050FW01 V2 Panel ekranu LCD Pasek rgb auo Wyświetlacz LCD
A050FW01 V2Szczegóły Produktu :
AUO LCDEkranA050FW01 V2
Marka panelu AUO
Model panelu A050FW01 V2
rozmiar ekranu 5,0 cali
Typ panelu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 480 (RGB) × 272 WQVGA 109 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowe paski RGB
Rozmiar wyświetlacza 110,88 × 62,832 mm (wys. × szer.)
widoczny rozmiar 113,48 × 65,43 mm (wys. × szer.)
wymiar fizyczny 120,7 × 75,8 × 4,61 mm (wys. × szer. × głęb.)
powierzchnia Twarda powłoka (3H)
Jasność (cd/m²) 400 (typowo)
Współczynnik kontrastu 300 : 1 (typ.) [Transmisja]
Kąt widzenia 60/60/40/60 (typowo) (CR≥10)
szybkość reakcji 15/20 (Typ.) (Tr/Td) ms
Tryb optyczny TN, normalnie biały, przepuszczalny
Liczba kolorów 16,7 mln
Rodzaj podświetlenia WLED [7S2P] , bez sterownika
częstotliwość odświeżania 60 Hz
waga ekranu 78,6 g (typowo)
układ sygnałowy 50 pinów Równoległy RGB (1 kanał, 8-bitowy), FPC
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
maksymalna ocena Temperatura pracy: 0 ~ 60°C;Temperatura przechowywania: -10 ~ 70 °C
Jakość A050FW01 V2:
A050FW01 V2 Zalety o nas:
1. Ekrany LCD, które kupujesz, są w 100% oryginalne i autentyczne.
2. Nasze zapasy towarów są bardzo wystarczające i wysyłane w ciągu 48 godzin.
4. Ocena produktu zapewnia ocenę A (idealną)
A050FW01 V2Wysyłka i opakowanie:
5,0-calowy panel ekranu LCD A050FW01 V2 Twarda powłoka Wyświetlacz LCD AUO 0
Pakowanie A050FW01 V2:
Paczka zostanie dobrze zapakowana w torebkę bąbelkową + mocne pudełko. Nie martw się.
A050FW01 V2 Wysyłka:
7-15 dni roboczych do USA, wysyłka przez USPS z numerem utworu.
14-22 dni roboczych do wielkiej brytanii australii, kanady.
18-25 dni roboczych do grecji, hiszpanii, polsce, norwegii.
18-25 dni roboczych do niemiec, filandii. szwecja, malta.
20-25 dni roboczych do Francji, Czech.większość Europy.
30-40 dni roboczych do innych krajów (brazylia i rosja).
Jest to zwykle około czasu wysyłki. Jeśli twój kraj surowe zwyczaje i spowoduje opóźnienie.
Gwarancja A050FW01 V2:
1.- 90 dni gwarancji..
4.- Gdy otrzymamy zwrócone produkty, odeślemy wymienione produkty tak szybko, jak to możliwe.
Często zadawane pytania dotyczące A050FW01 V2:
P: Jakzamówienie AUOpanel LCDA050FW01 V2?
Odp.: akceptujemy T/T, Western union, paypal.
Q: Jak długa jest gwarancjaA050FW01 V2?
O: 90 dni.
P: Co się stanie, jeśli plikA050FW01 V2 Otrzymałem nie może pracować?
Q: czy możesz zadeklarować niski prlód mój 5.0cal TFT-LCD A050FW01 V2 podczas wysyłki?
Odp .: Tak, poinformuj nas o żądanej wartości.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%