4,3-calowy panel LCD auo A043FL02 V1
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: A043FL02 V1
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
A043FL02 V1
Rozmiar panelu:
4,3"
Rezolucja:
480(RGB)×272, WQVGA, 128PPI
Obszar wyświetlania:
95,04 (szer.) × 53,856 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
104,8 (szer.) × 66,5 (wys.) mm
Ekran dotykowy:
Dotyk na komórce
Waga panelu:
TBD
Aplikacja:
Przenośna nawigacja / MP3 PMP
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Opis produktu
A043FL02 V1Szczegóły Produktu :
AUOWYŚWIETLACZ LCDA043FL02 V1
Marka panelu Innolux
Model panelu A043FL02 V1
Rozmiar panelu 4,3"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 480 (RGB) × 272 [WQVGA] 128 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 95,04 × 53,856 mm (wys. × szer.)
Rozmiar konturu 104,8 (szer.) × 66,5 (wys.) mm
Powierzchnia Matowy (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Jasność 400 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 300 : 1 (typ.) [Transmisja]
Kąt widzenia 60/60/40/55 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Czas odpowiedzi 15/20 (Typ.) (Tr/Td) ms
Wyświetl kolory 16,7 mln
Typ lampy 7S1P WLED, 10 000 godzin, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga panelu 56,0g
Interfejs sygnału Równoległe RGB (1 kanał, 8-bit) + SPI , FPC , 50 pinów
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura pracy: -20 ~ 70°C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C
A043FL02 V1 Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
A043FL02 V1Wysyłka i opakowanie:
4,3-calowy panel LCD auo A043FL02 V1 0
A043FL02 V1 Informacje o wysyłce:
Wysyłamy twoje produkty w ciągu 1-5 dni roboczych po rozliczeniu płatności.
A043FL02 V1 uwaga:
5. Otwórz spór, zanim komunikacja oznacza rezygnację z usługi posprzedażnej.
A043FL02 V1 przypomnienie:
Często zadawane pytania dotyczące A043FL02 V1:
Q: Czy możesz zadeklarować niską wartość mojego zamówieniaA043FL02 V1 kiedy wysyłka?
Odp .: Tak, możemy to dla ciebie zrobić, jeśli potrzebujesz.
Q: Jak zamówić, jeśli nie znam numeru panelu LCD?
P: czym różni się oryginalny panel LCD od kompatybilnego wyświetlacza LCD?
Q: Co się stanie, jeśli panel LCD A043FL02 V1 Otrzymałem nie może pracować?
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%