| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | A043FL02 V1 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
4,3-calowy panel LCD auo A043FL02 V1
A043FL02 V1Szczegóły Produktu :
| AUOWYŚWIETLACZ LCDA043FL02 V1 | |
| Marka panelu | Innolux |
| Model panelu | A043FL02 V1 |
| Rozmiar panelu | 4,3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 480 (RGB) × 272 [WQVGA] 128 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 95,04 × 53,856 mm (wys. × szer.) |
| Rozmiar konturu | 104,8 (szer.) × 66,5 (wys.) mm |
| Powierzchnia | Matowy (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 400 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (typ.) [Transmisja] |
| Kąt widzenia | 60/60/40/55 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, normalnie biały, przepuszczalny |
| Czas odpowiedzi | 15/20 (Typ.) (Tr/Td) ms |
| Wyświetl kolory | 16,7 mln |
| Typ lampy | 7S1P WLED, 10 000 godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 56,0g |
| Interfejs sygnału | Równoległe RGB (1 kanał, 8-bit) + SPI , FPC , 50 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70°C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| 4,3-calowy panel LCD auo A043FL02 V1 | |
A043FL02 V1 Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
2: wysyłamy tylko na potwierdzone adresy zamówień.Twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres wysyłki.
3: jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, skontaktuj się z nami.Prześledzimy przesyłkę i skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, z odpowiedzią.Naszym celem jest satysfakcja klienta!
4: ze względu na stan zapasów i różnice czasowe, zdecydujemy się wysłać przedmiot z naszego pierwszego dostępnego magazynu w celu szybkiej dostawy.
A043FL02 V1Wysyłka i opakowanie:
![]()
A043FL02 V1 Informacje o wysyłce:
Wysyłamy twoje produkty w ciągu 1-5 dni roboczych po rozliczeniu płatności.
Standardowa wysyłka za pomocą międzynarodowej poczty lotniczej, Przedmioty są wysyłane z Chin, a ich odbiór w większości obszarów zajmuje 7-14 dni roboczych (2-3 tygodnie).
Jeśli nie otrzymasz przedmiotu w ciągu 30 dni roboczych (5 tygodni), skontaktuj się z nami w celu zbadania sprawy. (Brazylia. Włochy. 5 ~ 8 tygodni)
A043FL02 V1 uwaga:
1. Drodzy rosyjscy przyjaciele zostaw nam swoje pełne imię i nazwisko ze względu na rosyjską politykę i łatwą odprawę celną.
2. Oferujemy różnorodne ekrany wyświetlaczy (XABL Professional niestandardowe otwieranie form, produkcja, badania i rozwój, sprzedaż ekranów LCD, TFT, LCM TN COG OLED, zakupy masowe są bardziej korzystne).Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby
3. Wszystkie urządzenia należy przetestować przed wysyłką i w 100% działają dobrze.Jeśli nie można go użyć po otrzymaniu i przetestowaniu, nie martw się i natychmiast skontaktuj się z nami, damy ci satysfakcjonujące rozwiązanie.
4. Proszę nie przyjmować przesyłki, jeśli jest uszkodzona, abyśmy mogli poprosić firmę ekspresową o reklamację.
5. Otwórz spór, zanim komunikacja oznacza rezygnację z usługi posprzedażnej.
Użyj skrzynki wiadomości lub kierownika handlowego, aby skontaktować się z nami w sprawie jakiegokolwiek problemu, a my odpowiemy w ciągu 48 godzin.
A043FL02 V1 przypomnienie:
Nasza cena nie obejmuje żadnego podatku/opłaty celnej w miejscu docelowym.Musisz zapłacić podatek/opłatę lub nie, gdy towary otrzymają odprawę celną w docelowym urzędzie celnym, zależy to od przepisów obowiązujących w kraju docelowym.
W naszym sklepie jest wiele innych produktów wysokiej jakości, serdecznie zapraszamy do dodania naszego sklepu do listy sklepów.
Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, pls nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się jak najlepiej, aby ci pomóc, mam nadzieję, że możesz mieć szczęśliwe zakupy u nas.Z poważaniem!
Często zadawane pytania dotyczące A043FL02 V1:
Q: Czy możesz zadeklarować niską wartość mojego zamówieniaA043FL02 V1 kiedy wysyłka?
Odp .: Tak, możemy to dla ciebie zrobić, jeśli potrzebujesz.
Q: Jak zamówić, jeśli nie znam numeru panelu LCD?
Odp .: Możesz zaoferować 2-3 zdjęcia (z tyłu iz przodu) dla swojego panelu LCD, abyśmy mogli sprawdzić ci panel.
P: czym różni się oryginalny panel LCD od kompatybilnego wyświetlacza LCD?
Odp.: funkcja jest taka sama, oczywiście jakość i żywotność oryginalnego lcd są lepsze niż ten kompatybilny lcd.
Q: Co się stanie, jeśli panel LCD A043FL02 V1 Otrzymałem nie może pracować?
Odp.: AUO A043FL02 V1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie cały kabel połączeniowy, jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje