| Nazwa marki: | TIANMA |
| Numer modelu: | TL055vyxp14 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
50,5-calowy panel LCD TL055VYXP14 1080*1920 ekran LCD
TL055VYXP14 Szczegóły produktu:
| Marka | TYANMA |
| Model P/N | TL055VYXP14 |
| Rozmiar przekątny | 5.5" |
| Rodzaj paneli | LTPS TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 1080 ((RGB) ×1920, FHD 403PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 70.04 ((W) × 127.31 ((H) × 0.5 ((D) mm |
| Powierzchnia | Bez polaryzatora |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb wyświetlania | SFT, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Td) |
| Głębokość szkła | 00,25+0,25 mm |
| Przekaźność | - |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 70%NTSC |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Częstotliwość | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | COG Suggest R63315, NT35596, R63421, NT35595, HX8399A, OTM1902A |
| Waga paneli | TBD |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
TL055VYXP14 Skontaktuj się z nami
1Jeśli wystąpi jakiekolwiek problemy, proszę nie wahaj się skontaktować z nami wiadomością, odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.
2Godziny pracy: od poniedziałku do soboty
3Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 1-2 dni roboczych, sprawdź swoją pocztę e-mail lub Moje wiadomości w przypadku, gdy Twój dostawca poczty e-mail ma zbyt agresywny filtr spamu blokujący lub moje wiadomości e-mail.Proszę dodać nas do swojego konta kontaktowego i ponownie wysłać e-mail..
4. Zamówienie hurtowe jest akceptowalne, niższe ceny zostaną zaoferowane dla zamówienia hurtowego.
TL055VYXP14 Przesyłka i paczka:
![]()
TL055VYXP14 Opakowanie:
Zewnętrzne opakowanie to mocny karton, wewnętrzne opakowanie to pianka, będzie wystarczająco mocne i bezpieczne, aby uniknąć pęknięcia podczas transportu.
TL055VYXP14 Wysyłka:
1, Wysyłka za pośrednictwem China Post Registered Air Mail lub ePacket.
2Wyślemy towar w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania zamówienia.
3Zwykle dostajesz towar w ciągu 27 dni kalendarzowych.
4Proszę przed złożeniem zamówienia upewnić się, że dane wysyłki (w tym adres / kod pocztowy / numer telefonu / osoba kontaktowa) są poprawne.Proszę poinformować nas z wyprzedzeniem., i zostaw wiadomość w naszej transakcji.
TL055VYXP14 Gwarancja:
1Wzięliśmy 12-miesięczną gwarancję od daty wysyłki, bez względu na problem jakości.
2, Pls pozostać w kontakcie z nami, jeśli masz jakiekolwiek problemy pls skontaktuj się z nami natychmiast, pomożemy Ci rozwiązać problem ASAP. .
TL055VYXP14 FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćTL055VYXP14przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD TL055VYXP14 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićTL055VYXP14?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?TL055VYXP14?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDTL055VYXP14Nie mogę pracować?
A: TL055VYXP14 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panele.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje