10,4-calowy wyświetlacz auo tft lcd A104SN03 V0 do cyfrowej ramki na zdjęcia
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: A104SN03 V0
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
A104SN03 V0
Rozmiar panelu:
10,4"
Rezolucja:
800(RGB)×600, SVGA, 96PPI
Obszar wyświetlania:
211,2 (szer.) × 158,4 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
213,2 (szer.) × 160,4 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
228,4 (szer.) × 175,4 (wys.) × 6,5 (głęb.) mm
Waga panelu:
400±20g
Aplikacja:
Cyfrowa ramka na zdjęcia / przenośny odtwarzacz DVD
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Opis produktu
A104SN03 V0Szczegóły Produktu :
AUOWYŚWIETLACZ LCD A104SN03 V0
Marka panelu AUO
Nazwa modelu A104SN03 V0
rozmiar ekranu 10,4"
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 800(RGB)×600 [SVGA] 96PPI
Piksel Trójkąt rgb
Rozmiar wyświetlacza 211,2 × 158,4 mm (wys. × szer.)
fizyczny 228,4 (szer.) × 175,4 (wys.) × 6,5 (gł.) mm
Rozmiar wizualny 213,2 (szer.) × 160,4 (wys.) mm
Powierzchnia Matowa, twarda powłoka
Jasność 250 cd/m² (typowo)
Kontrast 500:1 (typowo) (TM)
Najlepszy kąt Godzina szósta
Tryb optyczny TN, normalnie biały wyświetlacz, przepuszczalny
Kąt widzenia 60/60/40/60 (typowo) (CR≥10
odpowiadać 12/18 (typ.) (Tr / Td) ms
Liczba 262K/16,2M, 50% NTSC
Rodzaj podświetlenia 1 szt. CCFL, 10 000 godzin, bez sterownika
Waga ekranu 400±20g
Zastosuj do aparat fotograficzny
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
układ sygnałowy TTL (1 kanał, 6/8 bitów) + SPI, 60 pinów, FPC
Napięcie zasilania 3,3/11/15/-7 V (typowo) (VCC/AVDD/VGH/VGL)
Maksymalny Praca: -10 ~ 60 °C;Przechowywanie: -20 ~ 70°C
A104SN03 V0 Przypomnienie o zamówieniu:
Nasza firma ma silną przewagę w tym produkcie
1) wszystkie nasze produkty są nowe i oryginalne oraz wspierają testy.
2) Jeśli chcesz wypróbować próbkę, mogę wysłać ją w ciągu 2 dni.
3) Mamy 10 lat doświadczenia w LCD Diplay i działamy w dobrej wierze.
4) Mamy profesjonalny zespół testowy, a każda partia produktów zostanie pobrana przed wysyłką.
A104SN03 V0 Elementy płatności:
Zaakceptowane warunki dostawy: FOB, CIF, EXW;
Akceptowany rodzaj płatności: T/T.PayPal, Western Union, gotówka;
A104SN03 V0Wysyłka i opakowanie:
10,4-calowy wyświetlacz auo tft lcd A104SN03 V0 do cyfrowej ramki na zdjęcia 0
A104SN03 V0 Sposób wysyłki:
A104SN03 V0 Zasady zwrotu i wymiany/wymiany:
Często zadawane pytania dotyczące A104SN03 V0:
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towar A104SN03 V0 ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
P: Jak długo otrzymam moje towary A104SN03 V0 ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Czy mogę zapłacić kartą kredytową za zamówienie A104SN03 V0?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%