| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | G156XTN02.0 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Pionowy pasek AUO 15,6 panel LCD G156XTN02.0 30-pinowy panel wyświetlacza LCD;
G156XTN02.0Szczegóły Produktu :
| AUOWYŚWIETLACZ LCD G156XTN02.0 | |
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G156XTN02.0 |
| Rozmiar panelu | 15,6 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1366(RGB)×768 WXGA 100PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 344,232(poziomo)×193,536(pionowo) |
| Rozmiar konturu | 359,5 (poziom) × 223,8 (pion) × 3,2 (grubość) mm |
| Powierzchnia | Matowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 220 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (typ.) (transmisja) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, normalnie biały, przepuszczalny |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Wyświetlaj kolory | 262K, 45% NTSC |
| Typ lampy | WLED, 15K godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 380g (maks.) |
| Aplikacja | Przemysłowy |
| Interfejs sygnału | 30 pinów eDP (1 linia), eDP1.2, terminal |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 ° C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 ° C |
| Pionowy pasek AUO 15,6 panel LCD G156XTN02.0 30-pinowy panel wyświetlacza LCD; | |
G156XTN02.0Pomocna informacja:
- Zapewniamy szeroką gamę ekranów LCD, ekranów dotykowych, falowników i innych akcesoriów.
- Wiele oryginalnych ekranów LCD zostało wycofanych z produkcji, sprzedajemy używane w świetnym stanie technicznym.
-Proszę potwierdzić to z nami przed zakupem, jeśli potrzebujesz tylko 100% nowych produktów.
- Jeśli nie masz pewności, czy produkt jest tym, którego potrzebujesz, czy potrzebujesz więcej, skontaktuj się ze mną przed złożeniem zamówienia.
G156XTN02.0Wysyłka V4 :
Przetestujemy je ściśle przed wysyłką.
Wyślemy go w ciągu 3 dni roboczych po dokonaniu płatności. Kupujący jest odpowiedzialny za opłatę celną.
Wysyłka międzynarodowa trwa zwykle 10-45 dni roboczych. Jeśli nie otrzymasz przesyłki przez długi czas, skontaktuj się z nami.
G156XTN02.0Warunki gwarancji:
1. Satysfakcja gwarantowana.Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, możesz go zwrócić w celu zwrotu pieniędzy lub wymienić na wymianę.Wymagamy jedynie skontaktowania się z nami w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu i zwrócenia go w takim samym stanie, w jakim został otrzymany.
2. Zwroty nie będą przyjmowane, jeśli przez pomyłkę kupisz niewłaściwy przedmiot.Dlatego proszę zwrócić szczególną uwagę na nasze zdjęcie i, jeśli to możliwe, porównać je z oryginalną częścią przed zakupem.
3. W przypadku wszystkich zwrotów kupujący jest odpowiedzialny za opłacenie kosztów wysyłki zwrotnej przedmiotu.
G156XTN02.0Gwarancja :
1, bierzemy 12 miesięcy gwarancji od daty wysyłki, bez względu na to, jaki jest problem z jakością.
2, Pls pozostań z nami w kontakcie, jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami natychmiast, pomożemy ci rozwiązać problem JAK NAJSZYBCIEJ..
G156XTN02.0Zwrot kosztów:
Proszę przeczytać opis przedmiotu i dokładnie sprawdzić zdjęcia przed licytowaniem.
Zwrot lub zwrot są dostępne, jeśli przedmiot dotarł zepsuty, niezgodny z opisem lub nie robi tego, co powinien.
Zwracane produkty muszą mieć wszystkie oryginalne opakowanie i być w dobrym stanie.
G156XTN02.0FAQ:
P: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
Odp .: Jesteśmy firmą handlową, jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD, posiadamy własny magazyn i zapasy.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
Q: Czy akceptujesz toduża kolejnośćAUO G156XTN02.0 ?
Odp.: tak, witaj!
Q: Jak długo gwarancja? G156XTN02.0 ?
O: 90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Otrzymałem G156XTN02.0 nie działa?
Odp.: nasz G156XTN02.0 został przetestowany w porządku przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie wszystkie kable połączeniowe, jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
G156XTN02.0Wysyłka i opakowanie:
![]()
G156XTN02.0Przyjazne przypomnienie:
Oferujemy szeroką gamę ekranów LCD, ekranów dotykowych, falowników i innych akcesoriów.
Wiele oryginalnych ekranów LCD zostało wycofanych z produkcji, sprzedajemy używane w świetnym stanie technicznym.
Jeśli nie masz pewności, czy produkt jest tym, którego potrzebujesz, czy potrzebujesz więcej, skontaktuj się ze mną przed złożeniem zamówienia.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje