| Nazwa marki: | SAMSUNG |
| Numer modelu: | LMS700KF23 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
nowy i oryginalny 7,0-calowy wyświetlacz modułu panelu LCD 800 (RGB) × 480 LMS700KF23
LMS700KF23Szczegóły Produktu :
| SAMSUNG WYŚWIETLACZ LCD LMS700KF23 | |
| Producent | SAMSUNG |
| Nazwa modelu | LMS700KF23 |
| Rozmiar ekranu | 7,0 cala |
| Typ ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 800 (RGB) × 480 (WVGA) 133 PPI |
| Układ | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny (mm) | 152,4 × 91,44 (poz. × pion.) |
| Zarys (mm) | 163,2 × 104 × 3,6 (wys. × pion. × głęb.) |
| Luminancja | 350 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/70 (Typ.) (CR≥10) |
| Odpowiedź | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobry widok w | Godzina szósta |
| Tryb pracy | TN, normalnie biały, TMR |
| Głębia koloru | 16,2 mln 50% NTSC |
| Podświetlenie | 8S3P WLED, bez sterownika |
| Masa | 115g (standardowo) |
| Używany do | Wyświetlacz samochodowy MID UMPC MP3 PMP |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | Równoległy RGB (1 kanał, 8-bit), 40 pinów FPC |
| Napięcie zasilające | 3,3 V (typ.) |
| Maks.Oceny | Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C |
| nowy i oryginalny 7,0-calowy wyświetlacz modułu panelu LCD 800 (RGB) × 480 LMS700KF23 | |
LMS700KF23 Płatność:
1. Akceptujemy Escrow, Alipay, Paypal, T/T (przelew bankowy), kartę kredytową, Western Union, Moneygram itp....
2. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z płatnością, skontaktuj się z nami.
LMS700KF23 Wysyłka i pakowanie
![]()
PAKIET LMS700KF23:
Standardowe opakowanie kartonowe eksportowe.
LMS700KF23 CZAS DOSTAWY:
3-20 dni po potwierdzeniu zamówienia należy ustalić szczegółową datę dostawy zgodnie z sezonem produkcyjnym i ilością zamówienia.
LMS700KF23 Gwarancja i zwrot:
1. Wszystkie przedmioty są w dobrym stanie.
2. Jeśli przedmiot jest uszkodzony (rzadko się zdarza), prosimy o poinformowanie nas w ciągu 3 dni po jego otrzymaniu i zwrócenie go w okresie gwarancyjnym (90 dni)
3. Zwracany towar powinien być w oryginalnym opakowaniu iw miarę możliwości w dobrym stanie.Podaj nam numer śledzenia i powód zwrotu.
Często zadawane pytania dotyczące LMS700KF23:
P: Czy akceptujesz próbkę?LMS700KF23?
Odp.: tak, witaj!
P: Jak to zamówienie SAMSUNGTFT-LCD LMS700KF23 ?
Odp .: Akceptujemy T/T, Western union, paypal.
Q: Czy możesz zadeklarować niską wartość dla mojego?zamówienieSAMSUNG LMS700KF23 przy wysyłce?
Odp.: tak, możemy to dla ciebie zrobić, jeśli potrzebujesz.
P: co się stanie, jeśli otrzymany ekran LCD LMS700KF23 nie działa?
Odp .: Nasz LQ7BW566AH został przetestowany w porządku przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, ponownie sprawdź wszystkie kable połączeniowe, jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje