Nazwa marki: Chimei Innolux
Numer modelu: AT102TN03 V.9
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
AT102TN03 V.9
Rozmiar panelu:
10,2"
Rezolucja:
800(RGB)×480, WVGA, 91PPI
Obszar wyświetlania:
222 (szer.) × 132,48 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
225,3 (szer.) × 135,7 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
235 (szer.) × 145,8 (wys.) × 6,1 (gł.) mm
Waga panelu:
325g (typ.)
Aplikacja:
Cyfrowa ramka na zdjęcia / przenośny odtwarzacz DVD
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Opis produktu
AT102TN03 V.9Szczegóły Produktu :
Chimei Innolux WYŚWIETLACZ LCD AT102TN03 V.9
Producent Chimei Innolux
Nazwa modelu AT102TN03 V.9
Rozmiar ekranu 10.2 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Liczba pikseli 800(RGB)×480 (WVGA) 91PPI
Układ Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny (mm) 222 × 132,48 (poz. × pion.)
Zarys (mm) 235 × 145,8 × 6,1 (wys. × pion. × głęb.)
Obszar ramki (mm) 225,3 × 135,7 (poz. × pion.)
Leczenie Antyodblaskowy
Luminancja 250 (Typ.)(cd/m²)
Współczynnik kontrastu 300:1 (Typ.) (TM)
Kąt widzenia 65/65/45/65 (Typ.) (CR≥10)
Odpowiedź 15/20 (Typ.) (Tr/Td) ms
Dobry widok w Godzina szósta
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Głębia koloru 262K 50% NTSC
Podświetlenie 3S10P WLED, 20 tys. godzin, bez sterownika
Masa 325g (typ.)
Używany do Cyfrowa ramka na zdjęcia / przenośny odtwarzacz DVD
Częstotliwość odświeżania 60Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału TTL (1 kanał, 6-bit), 60 pinów FPC
Napięcie zasilające 3.3/9.2/16/-7V (typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C
AT102TN03 V.9 Nasze usługi:
1. Nasza zasada działania:
1) Jakość na pierwszym miejscu, najwyższy klient.
2) Zarządzanie integralnością, najwyższy kredyt.
2. Nasza usługa:
1) Zapewniamy profesjonalne kompleksowe usługi wspierające komponenty elektroniczne.
AT102TN03 V.9 Wysyłka i pakowanie
AT102TN03 V.9 Pakowanie:
1. nowy w opakowaniu detalicznym lub zapakowany jako luzem jeden na ciebie wymagany;
2. Zapakuj materiały w zewnętrzne pudełko kartonowe i umieść znak wysyłkowy przed wysyłką
3. Profesjonalne opakowanie zapewnia odporność na wstrząsy i bezpieczne przybycie.
AT102TN03 V.9 Warunki wysyłki:
1. Warunki handlowe to Ex-works Shenzhen lub Hongkong.
2. Wysyłamy towar w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
AT102TN03 V.9 Szczegóły dostawy:
Gotowa próbka: w ciągu 1 tygodnia
Próbka niestandardowa: 1 ~ 2 tygodnie
Produkcja masowa: 3-4 tygodnie
AT102TN03 V.9 FAQ:
Q: Czy akceptujesz zamówienie próbki?f Chimei Innolux AT102TN03 V.9?
O: Tak, witaj.
P: Jak długo gwarancja CSTN-LCD?AT102TN03 V.9 ?
O: 90 dni.
Q: Co się stanie, jeśli panel lcd AT102TN03 V.9otrzymane nie może działać?
Q: Czy możesz zadeklarować niską wartość mTwoje zamówienie! Chimei Innoluxlcd AT102TN03 V.9 ?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%