27-calowy ekran LCD RGB 1920X1080 LM270WF7-SSA1 do monitora biurkowego
Nazwa marki: LG Display
Numer modelu: LM270WF7-SSA1
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
LM270WF7-SSA1
Rozmiar panelu:
27,0"
Rezolucja:
1920(RGB)×1080, FHD, 81PPI
Obszar wyświetlania:
597,888 (szer.) × 336,312 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
607,1 (szer.) × 354,1 (wys.) × 13,7 (gł.) mm
Czas odpowiedzi:
14 (Typ.) (G do G)
Waga panelu:
3,20/3,36 kg (typ./maks.)
Aplikacja:
Monitor pulpitu
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Podkreślić:
Matowy ekran wyświetlacza LCD IPS
ekran wyświetlacza LCD LM270WF7-SSA1
Opis produktu
LM270WF7-SSA1 Szczegóły produktu:
Wyświetlacz LGLCDEkran LM270WF7-SSA1
Producent Wyświetlacz LG
Nazwa modelu LM270WF7-SSA1
Rozmiar ekranu 27,0"
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 1920(RGB)×1080 [FHD] 81PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 597,888 × 336,312 mm (wys. × pion.)
wymiar fizyczny 607,1 × 354,1 × 13,7 mm (wys. × pion. × gł.)
Obróbka powierzchniowa Matowa, twarda powłoka (3H)
Jasność (cd/m²) 250 (typ.)
Kontrast 1000:1 (Typ.) [Transmisja]
Najlepszy kąt Pełny widok
Tryb optyczny IPS, normalnie czarny wyświetlacz, transmisyjny
Kąt widzenia 89/89/89/89 (Typ.) (CR≥10)
szybkość reakcji 14 (Typ.) (G do G) ms
Liczba kolorów 16,7 mln, 72% NTSC
Typ podświetlenia 15S4P WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika
Waga ekranu 3,20/3,36 kg (typ./maks.)
Częstotliwość odświeżania 60Hz
system sygnałowy LVDS (2 kanały, 8-bitowe), złącze, 30 pinów
Napięcie zasilania 5.0V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 ° C Temperatura pracy: 0 ~ 50 ° C;
LM270WF7-SSA1Skontaktuj się z nami:
Nasze godziny pracy to (od poniedziałku do piątku):
CN: 9:00-18:00 RU: 4:00-13:00
AU: 11:00 - 20:00 Wielka Brytania: 1:00 - 10:00
LM270WF7-SSA1Wysyłka i opakowanie:
27-calowy ekran LCD RGB 1920X1080 LM270WF7-SSA1 do monitora biurkowego 0
LM270WF7-SSA1Uszczelka:
LM270WF7-SSA1Wysyłka:
1, wysyłka za pośrednictwem DHL/FedEx/UPS/TNT.Szybki , bezpieczny , dobra obsługa .
2, wyślemy twoje towary w ciągu 1-3 dni roboczych po dokonaniu płatności.
LM270WF7-SSA1Gwarancja:
1. Bierzemy 90 dni gwarancji od daty wysyłki, bez względu na to, jaki jest problem z jakością.
LM270WF7-SSA1Często zadawane pytania:
Q: Czy akceptujesz przykładowe zamówienia LM270WF7-SSA1?
Odp.: oczywiście! przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Jak mogę śledzić moje zamówienie LM270WF7-SSA1?
Odp.: podamy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
Q: Jak dokonać płatności LM270WF7-SSA1?
Odp .: Akceptujemy T/T, Paypal, western union.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%