19,0-calowy wyświetlacz LCD RGB 1280X1024 SXGA 86PPI LG LM190E05-SL03
Nazwa marki: LG.Philips LCD
Numer modelu: LM190E05-SL03
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
LM190E05-SL03
Rozmiar panelu:
19,0"
Rezolucja:
1280(RGB)×1024, SXGA, 86PPI
Obszar wyświetlania:
376,32 (szer.) × 301,056 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
380,3 (szer.) × 305,0 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
396 (szer.) × 324 (wys.) × 20,5 (głęb.) mm
Waga:
2,97/3,12 kg (typ./maks.)
Aplikacja:
Monitor pulpitu
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Podkreślić:
LM190E05-SL03 Wyświetlacz LCD
Wyświetlacz LCD SXGA
Opis produktu
LM190E05-SL03 Oryginalny wyświetlacz LCD klasy A + 19,0 cala 1280 (RGB) * 1024 dla LG
LM190E05-SL03 Szczegóły produktu:
LG.Philips LCDLCDEkran LM190E05-SL03
Producent LG.Philips LCD
Nazwa modelu LM190E05-SL03
Rozmiar ekranu 19,0 cala
Typ panelu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 1280(RGB)×1024, SXGA, 86PPI
Układ pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 376,32 (szer.) × 301,056 (wys.) mm
Widoczny obszar 380,3 (szer.) × 305,0 (wys.) mm
wymiar fizyczny 396 (szer.) × 324 (wys.) × 20,5 (głęb.) mm
Obróbka powierzchniowa Matowa, twarda powłoka (3H)
Jasność panelu 230 cd/m2 (typ.)
Kontrast 800:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (Typ.) (CR≥10)
Tryb pracy IPS, normalnie czarny wyświetlacz, transmisyjny
Najlepsza perspektywa Pełny widok
Czas reakcji 7/11 (Typ.)(Tr/Td);14 (Typ.) (G do G) ms
Kolor wyświetlacza 16,7 mln, 71% NTSC
rodzaj źródła światła 4 szt. CCFL, 40K godzin, bez sterownika
częstotliwość pracy 60Hz
Waga panelu 2,97/3,12 kg (typ./maks.)
Interfejs sygnału LVDS (2 kanały, 8-bitowe), 30 pinów, złącze
Napięcie ekranu napędu 12,0 V (typowo)
środowisko pracy Praca: 0 ~ 50 ° C;Przechowywanie:-20 ~ 60 ° C
LM190E05-SL03Uprzejme przypomnienie:
LM190E05-SL03Zapłata:
T/T (przelew bankowy)/Western Union/Paypal, Escrow, ALI Trade Assurance.
LM190E05-SL03Wysyłka i opakowanie:
19,0-calowy wyświetlacz LCD RGB 1280X1024 SXGA 86PPI LG LM190E05-SL03 0
LM190E05-SL03Szczegóły dostawy:
I musimy dokładnie przetestować produkt przed wysyłką, aby zapewnić interesy konsumentów.
& Wysyłamy produkty w ciągu 2 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
I wysyłamy tylko zgodnie z adresem wysyłki, chyba że skontaktujesz się z nami, aby to zmienić.
A jeśli chodzi o czas wysyłki, zwykle będzie to 3-15 dni, co będzie różne dla różnych krajów.
LM190E05-SL03Gwarancja i zwrot:
1. Wszystkie przedmioty są w dobrym stanie.
LM190E05-SL03Często zadawane pytania:
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilości LM190E05-SL03? ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci rabatu.
Q: Jak dokonać płatności LM190E05-SL03 ?
Odp .: Akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Jak mogę śledzić moje zamówienie LM190E05-SL03? ?
Odp.: podamy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%