LQ231U1LW31 Nowy oryginalny 23,1 calowy ekran TFT 1600 (RGB) × 1200 LCD;
Nazwa marki: Sharp
Numer modelu: LQ231U1LW31
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
LQ231U1LW31
Rozmiar ekranu:
23,1 cala
Liczba pikseli:
1600 (RGB) × 1200 (UXGA) 86 PPI
Obszar aktywny (mm):
470,4 × 352,8 (poz. × pion.)
Zarys (mm):
530 × 431,5 (wys. × pion. × głęb.)
Obszar ramki (mm):
476,4 × 358,8 (poz. × pion.)
masa:
4,50 kg (maks.)
Używany do:
przemysłowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Opis produktu
Szczegóły Produktu :
OSTRYWYŚWIETLACZ LCDLQ231U1LW31
producent OSTRY
Nazwa modelu LQ231U1LW31
rozmiar ekranu 23,1 cala
Typ ekranu a-Si TFT-LCD LCM
Rezolucja 1600 (RGB) × 1200 (UXGA) 86 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 470,4 × 352,8 (wys. × pion.) mm
widoczny rozmiar 476,4 × 358,8 (wys. × pion.) mm
wymiar fizyczny 530 × 431,5 (wys. × głęb. × głęb.) mm
powierzchnia Matowy (zamglenie 40%), twarda powłoka (2H)
Jasność 500 (Typ.)(cd/m²)
Kontrast 600 : 1 (typ.) (TM)
Tryb optyczny ASV, normalnie czarny, transfleksyjny
Kąt widzenia 85/85/85/85 (min.) (CR≥10)
Czas odpowiedzi 12 (Typ.)(Tr+Td);8 (Typ.) (G do G) ms
Liczba kolorów 16,7 mln, 62% NTSC
Typ podświetlenia WLED, 50K godzin, ze sterownikiem LED
Waga panelu 4,5 kg (standardowo)
Częstotliwość odświeżania 60Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
system sygnałowy OpenLDI, terminal, 31 pinów
Napięcie zasilania 5.0V (typ.)
Maksymalna ocena Praca: -20 ~ 70 ° C Przechowywanie: -30 ~ 80 ° C
witamy LQ231U1LW31:
LQ231U1LW31 Wysyłka i opakowanie:
LQ231U1LW31 Nowy oryginalny 23,1 calowy ekran TFT 1600 (RGB) × 1200 LCD; 0
LQ231U1LW31 Wysyłka:
(Uwaga: dni robocze/robocze: NIE wliczając weekendu ani świąt.)
Do większości krajów: 10-25 dni roboczych (takich jak niemcy, hiszpania, szwecja, szwajcaria itp.)
Do USA, Wielkiej Brytanii i Australii: 7-18 dni roboczych!
Do rosji: 25-60 dni roboczych ze względu na post rosyjski jest bardzo powolny!
Aby uzyskać szybszą dostawę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.
LQ231U1LW31 Powrót:
LQ231U1LW31 FAQ:
Q: Czy mogę zadeklarować moje zamówienie na LQ231U1LW31 z niższą ceną na fakturze celnej?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
Q: Jak dokonać płatności LQ231U1LW31?
Odp .: Akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Jak mogę śledzić moje zamówienie LQ231U1LW31? ?
Odp.: podamy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%