| Nazwa marki: | JDI |
| Numer modelu: | LPP055A192X |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
1536*2560 LPP055A192X 5,5 cali ekran LCD
LPP055A192X Szczegóły produktu:
| Marka | JDI |
| Model P/N | LPP055A192X |
| Rozmiar przekątny | 5.5" |
| Rodzaj paneli | LTPS TFT-LCD, CELL, COG |
| Rozstrzygnięcie | 1536 ((RGB) × 2560 546PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 71.424 ((W) × 119.04 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 73.424 ((H) × 126.04 ((V) × 0,55 ((D) mm |
| Leczenie | Twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 15001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 40 (maks.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb działania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Gęstość płyty | 00,15+0,15 mm |
| Przekaźność | 30,6% (typ.) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 70%NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 8.00g (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość obrazu | - |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COG sugeruje S6D1HA0X01 |
| Środowisko | Temperatura pracy: -10 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 80 °C |
Nasza firma specjalizuje się głównie w ekranie LCD, ekranie dotykowym, nawigacji, mechanizmie, planszy i tak dalej.zaawansowane usługi i konkurencyjne ceny, Mingtu zdobył zaufanie i wsparcie wielu klientów.
LPP055A192X Parametry produktu
* każda pozycja jest taka, jak pokazano na zdjęciu i opis tytułu.
* jeśli masz problem z produktem, skontaktuj się ze mną przed zakupem, odpowiemy jak najszybciej
* Każdy element został sprawdzony i w dobrym stanie przed wysłaniem.
* Jest dostarczany w ochronnym foliowym opakowaniu i ma wszystkie ochronne powłoki ekranu, więc proszę się nie martwić.
* jeśli przedmiot ma jakiś problem, prosimy o kontakt z nami w pierwszym czasie. Pomożemy Ci rozwiązać problemy i spróbujemy jak najlepiej, abyś był zadowolony.
Cieszę się, że mogę z tobą współpracować, myślę, że komunikacja rozwiąże wszystkie problemy. Więc proszę, nie wahaj się skontaktować z nami.
LPP055A192X Silne zasoby ludzkie.
Mamy dużą liczbę pracowników, aby zapewnić dobrą obsługę.
Wszystkie produkty są ściśle testowane przed dostawą, a jakość jest absolutnie zagwarantowana.
LPP055A192X Przesyłka i pakiet:
![]()
LPP055A192X Opakowanie:
Folia bąbelkowa + pianka + worek + pudełko
LPP055A192X Dostawa:
DHL / UPS / TNT / FedEx (3 - 7 dni do przyjazdu)
EMS (7 - 20 dni do przyjazdu)
LPP055A192X Częste pytania:
P: Czy możesz przetestowaćLPP055A192Xprzed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LPP055A192X został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLPP055A192X?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LPP055A192X?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLPP055A192XNie mogę pracować?
Odpowiedź: LPP055A192X został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje