Oryginał w magazynie 24.0 cal 1920 (RGB) × 1200 LTM240CT04 Ekran wyświetlacza LCD;
Nazwa marki: SAMSUNG
Numer modelu: LTM240CT04
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
LTM240CT04
Rozmiar panelu:
24,0"
Rezolucja:
1920(RGB)×1200, WUXGA, 94PPI
Obszar wyświetlania:
518,4 (szer.) × 324 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
522,4 (szer.) × 328,0 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
546,4 (szer.) × 350 (wys.) × 19 (głęb.) mm
Waga panelu:
3.30 kg (maks.)
Aplikacja:
Monitor pulpitu
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Opis produktu
Szczegóły Produktu :
SAMSUNG WYŚWIETLACZ LCDLTM240CT04
Producent SAMSUNG
Nazwa modelu LTM240CT04
Rozmiar ekranu 24,0 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Liczba pikseli 1920 (RGB) × 1200 (WUXGA) 94 PPI
Układ Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny (mm) 518,4 × 324 (poz. × pion.)
Zarys (mm) 546,4 × 350 × 19 (wys. × pion. × gł.)
Obszar ramki (mm) 522,4 × 328,0 (poz. × pion.)
Leczenie Antyodblaskowy (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Luminancja 300 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu 1000:1 (Typ.) (TM)
Kąt widzenia 80/80/80/80 (Typ.) (CR≥10)
Odpowiedź 5(Typ.)(Tr/Td) ms
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Głębia koloru 16,7 mln 72% NTSC
Podświetlenie 4 szt. CCFL, 50 tys. godzin, bez sterownika
Masa 3.30 kg (maks.)
Używany do Monitor pulpitu
Częstotliwość odświeżania 60Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału LVDS (2 kanały, 8-bitowe), złącze 30 pinów
Napięcie zasilające 5.0V (typ.)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
Dlaczego właśnie my?
♥ Rozwiąż swoje problemy w ciągu 24 godzin
♥Bardzo ścisła kontrola jakości dla każdego kroku
♥ Wszystkie baterie do laptopów są w 100% kontrolowane
♥ Profesjonalny zespół technologiczny i zespół sprzedaży
♥ Zadowalająca obsługa przedsprzedażna i usługi posprzedażne
♥Gwarancja 6 miesięcy i bezpłatna wymiana w okresie gwarancyjnym
Wysyłka i opakowanie:
Oryginał w magazynie 24.0 cal 1920 (RGB) × 1200 LTM240CT04 Ekran wyświetlacza LCD; 0
Wysyłka:
1. Wysyłamy produkty w ciągu 3 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.
4. Wszelkie opłaty importowe lub opłaty są na koncie kupującego!
Czas dostawy:
Jeśli nie jest to produkt niestandardowy, próbka i małe zamówienia to 1-3 dni,
A ilość zamówienia spełnia ponad 2000 zestawów, co zajmuje 5-15 dni.
DHL, UPS, TNT i FedEx zapewniają szybki transport.
Powolne i tanie środki transportu obejmują transport morski, EMS i paczki pocztowe.
Nasze Usługi:
Ponosimy koszty wysyłki od zwrotu części w dniu gwarancji!
3. Jeśli przedmioty są wadliwe, poinformuj nas o tym w ciągu 3 dni od daty dostawy.
5. Kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie poniesione koszty wysyłki.
Często zadawane pytania:
Q: Czy możesz zadeklarować moje zamówienie?LTM240CT04 w bardzo niskiej wartości ?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
P: Jak długo trwa gwarancja?LTM240CT04 ?
Odp.: gwarancja 90 dni.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilości?LTM240CT04?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci rabatu.
Q: Jeśli zamówięLTM240CT04 teraz, kiedy wyślesz towar?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%