Oryginał do panelu wyświetlacza LCD Samsung LTM190E4-L02 o przekątnej 19.0 cala;
Nazwa marki: SAMSUNG
Numer modelu: LTM190E4-L02
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
LTM190E4-L02
Rozmiar panelu:
19,0"
Rezolucja:
1280(RGB)×1024, SXGA, 86PPI
Obszar wyświetlania:
376,32 (szer.) × 301,056 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
380,2 (szer.) × 305,0 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
396 (szer.) × 324 (wys.) × 17 (głęb.) mm
Waga panelu:
2,55 kg (maks.)
Aplikacja:
Monitor pulpitu
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Opis produktu
Szczegóły Produktu :
SAMSUNG WYŚWIETLACZ LCDLTM190E4-L02
Producent SAMSUNG
Nazwa modelu LTM190E4-L02
Rozmiar ekranu 19,0 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Liczba pikseli 1280 (RGB) × 1024 (SXGA) 86 PPI
Układ Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny (mm) 376,32 × 301,056 (wysokość × pion)
Zarys (mm) 396 × 324 × 17 (wys. × pion. × głęb.)
Obszar ramki (mm) 380,2 × 305,0 (poz. × pion.)
Leczenie Antyodblaskowy (zamglenie 44%), twarda powłoka (3H)
Luminancja 250 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu 1500 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (Typ.) (CR≥10)
Odpowiedź 13/7(Typ.)(Tr/Td) ms
Dobry widok w Symetria
Tryb pracy PVA, normalnie czarny, przepuszczalny
Głębia koloru 16,7 mln 100% sRGB
Podświetlenie 4 szt. CCFL, 50 tys. godzin, bez sterownika
Masa 2,55 kg (maks.)
Używany do Monitor pulpitu
Częstotliwość odświeżania 60Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału LVDS (2 kanały, 8-bitowe), złącze 30 pinów
Napięcie zasilające 5.0V (typ.)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
Zapłata:
Zwykle używamy T/T (przelew bankowy).
L/C (akredytywa) w zasięgu wzroku
Western Union, PayPal, Escrow itp...
Wysyłka i opakowanie:
Oryginał do panelu wyświetlacza LCD Samsung LTM190E4-L02 o przekątnej 19.0 cala; 0
Przewoźnicy:
4. Wszelkie opłaty importowe lub opłaty są odpowiedzialnością kupującego.
Czas dostawy:
W magazynie, wysyłka w ciągu 3 dni.
Gwarancja jakości:
100% nowy i oryginalny
Gwarancja jakości 30-360 dni
Zwrot i zwrot:
Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie!
Często zadawane pytania:
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Jak mogę śledzić moje zamówienie?LTM190E4-L02 ?
Odp.: podamy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
P: jak długo otrzymam moje towary?LTM190E4-L02 ?
Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT zajmie ci 3-8 dni.
Q: Jak dokonać płatnościLTM190E4-L02 ?
Odp .: Akceptujemy T/T, Paypal, western union.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%