17,0-calowy 30-pinowy ekran LVDS TFT LCD do panelu wyświetlacza SAMSUNG LTM170E8-L01
Nazwa marki: SAMSUNG
Numer modelu: LTM170E8-L01
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
LTM170E8-L01
Rozmiar panelu:
17,0"
Rezolucja:
1280(RGB)×1024, SXGA, 96PPI
Obszar wyświetlania:
337,92 (szer.) × 270,336 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
340,92 (szer.) × 273,336 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
354,9 (szer.) × 290,3 (wys.) × 13,3 (głęb.) mm
Waga panelu:
1,70 kg (maks.)
Aplikacja:
Monitor pulpitu
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Opis produktu
Szczegóły Produktu :
SAMSUNG WYŚWIETLACZ LCD LTM170E8-L01
Producent SAMSUNG
Nazwa modelu LTM170E8-L01
Rozmiar ekranu 17,0 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Liczba pikseli 1280 (RGB) × 1024 (SXGA) 96 PPI
Układ Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny (mm) 337,92 × 270,336 (poz. × pion.)
Zarys (mm) 354,9 × 290,3 × 13,3 (wys. × pion. × głęb.)
Obszar ramki (mm) 340,92 × 273,336 (poz. × pion.)
Leczenie Antyodblaskowy (zamglenie 44%), twarda powłoka (3H)
Luminancja 280 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu 1500 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (Typ.) (CR≥10)
Odpowiedź 15/10 (Typ.) (Tr/Td) ms
Dobry widok w Symetria
Tryb pracy PVA, normalnie czarny, przepuszczalny
Głębia koloru 16,7 mln 72% NTSC
Podświetlenie 4 szt. CCFL, 50 tys. godzin, bez sterownika
Masa 1,70 kg (maks.)
Używany do Monitor pulpitu
Częstotliwość odświeżania 60Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału LVDS (2 kanały, 8-bitowe), 30-stykowe złącze
Napięcie zasilające 5.0V (typ.)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
Zapłata:
2. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z płatnością, skontaktuj się z nami.
Uprzejme przypomnienie:
Wysyłka i opakowanie:
17,0-calowy 30-pinowy ekran LVDS TFT LCD do panelu wyświetlacza SAMSUNG LTM170E8-L01 0
Przewoźnicy:
1. DHL/EMS/UPS/FEDEX/TNT i tak dalej
2. Kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie podatki lub cła naliczane przez ich kraj.
Polityka zwrotów:
1. Skontaktuj się z nami w ciągu 7 dni, jeśli masz jakiekolwiek pytania po otrzymaniu przedmiotów.
Gwarancja:
Wysyłka 
2. Gwarancja wynosi 90 dni.
Zwrot i zwrot:
1. Jeśli przedmiot jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 3 dni od otrzymania.
2. Przedmioty powinny być zwrócone w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe.
Często zadawane pytania:
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towar LTM170E8-L01? ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie LTM170E8-L01 kartą kredytową?
O: Tak! Możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem swojego konta Paypal.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilości LTM170E8-L01? ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci rabatu.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%