| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { docu |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
HR230WU1-400 23,0-calowy ekran 1920 (RGB) × 1080 WLED TFT-LCD do monitora stacjonarnego
Szczegóły Produktu :
| BOEWYŚWIETLACZ LCDHR230WU1-400 | |
| Producent | BOE |
| Nazwa modelu | HR230WU1-400 |
| Rozmiar ekranu | 23,0 cala |
| Typ ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 1920 (RGB) × 1080 (FHD) 95 PPI |
| Układ | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny (mm) | 509.184 × 286,416 (poz. × pion.) |
| Zarys (mm) | 533,2 × 312 × 11 (wys. × pion. × głęb.) |
| Obszar ramki (mm) | 513,0 × 291,0 (poz. × pion.) |
| Leczenie | Antyodblaskowy (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H) |
| Luminancja | 250 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.) (CR≥10) |
| Odpowiedź | 14 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobry widok w | Symetria |
| Tryb pracy | FFS, normalnie czarny, przepuszczalny |
| Głębia koloru | 16,7 mln 99% sRGB |
| Podświetlenie | 4 struny WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Masa | 2,39 kg (typowo) |
| Używany do | Monitor pulpitu |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8-bitowe), 30-stykowe złącze |
| Napięcie zasilające | 5.0V (typ.) |
| Maks.Oceny | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| HR230WU1-400 23,0-calowy ekran 1920 (RGB) × 1080 WLED TFT-LCD do monitora stacjonarnego | |
Notatka:
Kupowane ekrany są używane, mogą nosić ślady użytkowania, takie jak zadrapania lub ślady, ale przetestowaliśmy je już przed wysyłką, więc nie martw się o jakość.
Wysyłka i opakowanie:
![]()
Wysyłka :
1, wysyłka za pośrednictwem China Post Registered Air Mail lub ePacket.
2, wyślemy twoje towary w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu zamówienia.
3, zwykle możesz otrzymać towar w ciągu 27 dni kalendarzowych.
4, upewnij się, że twoje informacje o wysyłce (w tym adres/kod pocztowy/numer telefonu/osoba kontaktowa) są poprawne przed złożeniem zamówienia.Jeśli chcesz, abyśmy wysłali go na inny adres, poinformuj nas z wyprzedzeniem i zostaw wiadomość w naszej transakcji.
Gwarancja :
1. Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji.
2. Kupujący ponoszą koszty wysyłki za zwrot wadliwego lub niewadliwego produktu do nas.
3. Powrotne produkty powinny być w dobrym stanie, tak samo jak wysłaliśmy, nie uszkodzone.
4. Zwracane przedmioty podlegają zatwierdzeniu przez nas, powinny być w oryginalnym pudełku, jakie wysłaliśmy.
5. Otrzymane przedmioty fizycznie uszkodzone należy zgłosić w ciągu 2 dni.
6. W przypadku wszystkich zwrotów niezgodnych ze sprzedawcą, obowiązują 15% opłaty za uzupełnienie zapasów, a opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.(Np. kupiłeś zły przedmiot)
Skontaktuj się z nami:
1. Jeśli wystąpi jakiś problem, nie wahaj się skontaktować z nami za pomocą wiadomości, a my odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.(nie obejmuje święta państwowego)
2. Godziny pracy: od poniedziałku do soboty!
3. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 1-2 dni roboczych, sprawdź pocztę e-mail lub Moje wiadomości na wypadek, gdyby Twój dostawca poczty e-mail nadmiernie blokował filtr antyspamowy lub moje e-maile.Dodaj nas do swojego kontaktu i ponownie napisz do nas.
4. Zamówienie zbiorcze jest dopuszczalne, niższe ceny będą oferowane w przypadku zamówienia zbiorczego.
Często zadawane pytania:
Q: Jak mogę prześledzić moje lubder ofBOEHR230WU1-400?
Odp.: podamy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Czy mogę zapłacić kartą kredytową za towar HR230WU1-400?
O: Tak! Możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem swojego konta Paypal.
P: jak wysyłasz moje?dobra BOE HR230WU1-400?
Odp .: Możemy wysyłać na cały świat. Za pośrednictwem DHL, UPS, Fedex i EMS.
Q: Co się stanie, jeśli otrzymany HR230WU1-400 nie będzie działał?
Odp.: BOE HR230WU1-400 zostanie dokładnie przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, ponownie sprawdź wszystkie kable połączeniowe, jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje