Ekran wyświetlacza LCD FHD 102PPI 21,5 cala HR215WU1-210 Twarda powłoka przeciwodblaskowa
Nazwa marki: BOE
Numer modelu: HR215WU1-210
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Model panelu:
HR215WU1-210
Rozmiar panelu:
21,5"
Rezolucja:
1920(RGB)×1080, FHD, 102PPI
Obszar wyświetlania:
476,64 (szer.) × 268,11 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
479,8 (szer.) × 271,3 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
495,6 (szer.) × 292,2 (wys.) × 11,3 (gł.) mm
Waga panelu:
1,93 kg (typowo)
Aplikacja:
Monitor pulpitu
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Podkreślić:
Ekran wyświetlacza LCD FHD 102PPI
ekran wyświetlacza LCD przeciwodblaskowy
ekran wyświetlacza LCD HR215WU1-210
Opis produktu
Ekran wyświetlacza LCD 21,5 cala Oryginał w magazynie HR215WU1-210
Szczegóły Produktu :
BOEWYŚWIETLACZ LCDHR215WU1-210
Producent BOE
Nazwa modelu HR215WU1-210
Rozmiar ekranu 21,5 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Liczba pikseli 1920(RGB)×1080 (FHD) 102PPI
Układ Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny (mm) 476,64 × 268,11 (wysokość × pion)
Zarys (mm) 495,6 × 292,2 × 11,3 (wys. × pion. × głęb.)
Obszar ramki (mm) 479,8 × 271,3 (poz. × pion.)
Leczenie Antyodblaskowa, twarda powłoka (3H)
Luminancja 250 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu 1000:1 (Typ.) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (Typ.) (CR≥10)
Odpowiedź 14 (Typ.)(Tr+Td) ms
Dobry widok w Symetria
Tryb pracy FFS, normalnie czarny, przepuszczalny
Głębia koloru 16,7 mln 100% sRGB
Podświetlenie 17S4P WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika
Masa 1,93 kg (typowo)
Używany do Monitor pulpitu
Częstotliwość odświeżania 60Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału LVDS (2 kanały, 8-bitowe), 30-stykowe złącze
Napięcie zasilające 5.0V (typ.)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
Przypomnienie :
Wysyłka i opakowanie:
Ekran wyświetlacza LCD FHD 102PPI 21,5 cala HR215WU1-210 Twarda powłoka przeciwodblaskowa 0
Pakowanie:
Wysyłka:
Zazwyczaj przygotujemy i wyślemy Twoje towary w ciągu 1 dnia roboczego.
Pls sprawdź, czy twój przedmiot jest w dobrym stanie po jego otrzymaniu.
Czas dostawy:
---- Przez Express: Generalnie 7-10 dni roboczych.
---- Za pośrednictwem poczty lotniczej: ogólnie 30-50 dni roboczych.
Obsługa posprzedażna:
Zgłosimy reklamację firmie kurierskiej.
Często zadawane pytania:
Q: Jak długo trwa gwarancja na HR215WU1-210?
O: 90 dni.
P: Czy możesz przetestować panel lcd HR215WU1-210 przed wysyłką?
Odp .: Oczywiście nasz cały panel lcd został dokładnie przetestowany przed wysyłką.
Q: Czy możesz zadeklarować niską wartość mojego zamówienia HR215WU1-210 podczas wysyłki?
Odp.: tak, możemy to dla ciebie zrobić, jeśli potrzebujesz.
Q: Co się stanie, jeśli panel LCD HR215WU1-210 Otrzymałem nie może działać?
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%