| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | HR215WU1-210 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Ekran wyświetlacza LCD 21,5 cala Oryginał w magazynie HR215WU1-210
Szczegóły Produktu :
| BOEWYŚWIETLACZ LCDHR215WU1-210 | |
| Producent | BOE |
| Nazwa modelu | HR215WU1-210 |
| Rozmiar ekranu | 21,5 cala |
| Typ ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 1920(RGB)×1080 (FHD) 102PPI |
| Układ | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny (mm) | 476,64 × 268,11 (wysokość × pion) |
| Zarys (mm) | 495,6 × 292,2 × 11,3 (wys. × pion. × głęb.) |
| Obszar ramki (mm) | 479,8 × 271,3 (poz. × pion.) |
| Leczenie | Antyodblaskowa, twarda powłoka (3H) |
| Luminancja | 250 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.) (CR≥10) |
| Odpowiedź | 14 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobry widok w | Symetria |
| Tryb pracy | FFS, normalnie czarny, przepuszczalny |
| Głębia koloru | 16,7 mln 100% sRGB |
| Podświetlenie | 17S4P WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Masa | 1,93 kg (typowo) |
| Używany do | Monitor pulpitu |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8-bitowe), 30-stykowe złącze |
| Napięcie zasilające | 5.0V (typ.) |
| Maks.Oceny | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| Ekran wyświetlacza LCD 21,5 cala Oryginał w magazynie HR215WU1-210 | |
Przypomnienie :
Nasza cena nie obejmuje żadnego podatku celnego/opłaty w miejscu docelowym.Musisz zapłacić podatek/opłatę, czy nie, gdy towary otrzymają odprawę celną w docelowym urzędzie celnym, zależy to od przepisów w kraju docelowym.
Wysyłka i opakowanie:
![]()
Pakowanie:
Opakowanie zewnętrzne to mocny karton, opakowanie wewnętrzne to pianka, będzie wystarczająco mocne i bezpieczne, aby uniknąć uszkodzenia podczas transportu.
Wysyłka:
Zazwyczaj przygotujemy i wyślemy Twoje towary w ciągu 1 dnia roboczego.
Pls sprawdź, czy twój przedmiot jest w dobrym stanie po jego otrzymaniu.
Czas dostawy:
---- Przez Express: Generalnie 7-10 dni roboczych.
---- Za pośrednictwem poczty lotniczej: ogólnie 30-50 dni roboczych.
Obsługa posprzedażna:
1) gwarancja na 3 miesiące, zwrot 7 dni za niedziałające przedmioty, z wyjątkiem uszkodzonego, rozbitego ładunku (Kupujący płaci za opłatę za wysyłkę zwrotną).
2) przed złożeniem zamówienia upewnij się, że przedmiot jest kompatybilny z twoim modelem.Brak zwrotu w przypadku niezgodnych problemów.
3) po otrzymaniu przedmiotu, jeśli okaże się, że pudełko jest zepsute, a towary pękają.Prosimy o zrobienie zdjęcia towaru i odmowę przyjęcia towaru. Prosimy o jak najszybszy kontakt i przesłanie nam zdjęcia produktu.
Zgłosimy reklamację firmie kurierskiej.
Często zadawane pytania:
Q: Jak długo trwa gwarancja na HR215WU1-210?
O: 90 dni.
P: Czy możesz przetestować panel lcd HR215WU1-210 przed wysyłką?
Odp .: Oczywiście nasz cały panel lcd został dokładnie przetestowany przed wysyłką.
Q: Czy możesz zadeklarować niską wartość mojego zamówienia HR215WU1-210 podczas wysyłki?
Odp.: tak, możemy to dla ciebie zrobić, jeśli potrzebujesz.
Q: Co się stanie, jeśli panel LCD HR215WU1-210 Otrzymałem nie może działać?
Odp.: wyświetlacz lcd HR215WU1-210 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie wszystkie kable połączeniowe, jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje