| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | T170XW01 V0 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Karton + Pianka Bawełna |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, PAYPAL |
![]()
Wyświetlacz LCD AUO 17,0 cala T170XW01 V0
| AUOWYŚWIETLACZ LCDT170XW01 V0 | |
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | T170XW01 V0 |
| Rozmiar panelu | 17,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1280(RGB)×768, WXGA, 87PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 370,56 (szer.) × 222,336 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 374,6 (szer.) × 226,4 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 404,3 (szer.) × 256,8 (wys.) mm |
| Powierzchnia | Twarda powłoka (3H), antyodblaskowa |
| Jasność | 500 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (standardowo) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | VA, normalnie czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas odpowiedzi | 7/8 (Typ.) (Tr/Td) |
| Wyświetlaj kolory | 16,7 mln |
| Typ lampy | CCFL |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 1,60 kg (typowo) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 80 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 ° C |
Pomocna informacja:
- Zapewniamy szeroką gamę ekranów LCD, ekranów dotykowych, falowników i innych akcesoriów.
- Wiele oryginalnych ekranów LCD zostało wycofanych z produkcji, sprzedajemy używane w świetnym stanie technicznym.
-Proszę potwierdzić to z nami przed zakupem, jeśli potrzebujesz tylko 100% nowych produktów.
- Jeśli nie masz pewności, czy produkt jest tym, którego potrzebujesz, czy potrzebujesz więcej, skontaktuj się ze mną przed złożeniem zamówienia.
Przyjazne przypomnienie:
-Instrukcja instalacji nie jest dołączona, nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia spowodowane instalacją tego akcesorium, upewnij się, że rozumiesz, jak zainstalować przed złożeniem zamówienia.
- Specjalne umiejętności i techniki wymagane do prawidłowej instalacji.Zalecamy przeprowadzenie naprawy z pomocą wykwalifikowanego technika.
- Przed zakupem upewnij się, że rozumiesz procedurę demontażu. Zdecydowanie zaleca się, aby klienci przetestowali produkt przed instalacją.
![]()
![]()
Zwrot i gwarancja:
- Jeśli produkt jest uszkodzony lub nie działa, prosimy o kontakt natychmiast po otrzymaniu produktu.
-Oferujemy zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni lub wymianę (wybór kupującego).
-Jeśli udowodnisz, że ten produkt jest uszkodzony lub nie działa, zwróć produkt, a my wyślemy ci produkt ponownie.
- Zwracany przedmiot i wszystkie akcesoria muszą być w oryginalnym (nieużywanym) stanie.
-Każdy element jest oklejony etykietą gwarancyjną, prosimy nie odrywać etykiety.
- Robimy to, aby zminimalizować błędy i nieporozumienia.
![]()
Q: Nie mogę znaleźć szukanego LCD na stronie, co mam zrobić?
Odp .: Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo LCD z półek.
P: jak długo otrzymam moje towary T170XW01 V0? ?
Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT zajmie ci 3-8 dni.
Q: Jak dokonać płatności za T170XW01 V0 ?
Odp .: Akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Co się stanie, jeśli otrzymany T170XW01 V0 nie będzie działać?
Odp.: T170XW01 V0 zostanie dokładnie przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, ponownie sprawdź wszystkie kable połączeniowe, jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje