AUO M270HW01 V0 Ekran laptopa LCD 1920X1080 FHD 81PPI 30-stykowe złącze
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: M270HW01 V0
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Producent:
AUO
Nazwa modelu:
M270HW01 V0
Rozmiar ekranu:
27 cali
Rezolucja:
1920 ((RGB) × 1080, FHD, 81PPI
Rozmiar wyświetlacza:
597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm
Jasność:
300 cd/m² (typowo)
Wyświetl kolory:
16.7M 72% NTSC
Zastosuj do:
Monitor stacjonarny
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Podkreślić:
M270HW01 V0 Ekran laptopa LCD
ekran laptopa LCD 1920X1080
ekran laptopa NTSC LCD
Opis produktu
AUO M270HW01 V0 1920*1080 Ekran LCE na biurku
Szczegóły produktu:
AUOEkran LCDM270HW01 V0
Marka paneli AUO
Model panelu M270HW01 V0
Rozmiar panelu 27.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 81PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar wyświetlania 597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm
Otwarcie bezelu 603.9 ((W) × 342.15 ((H) mm
Wielkość zarysu 630 ((W) × 368,2 ((H) × 17,4 ((D) mm
Powierzchnia Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność 400 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 85/85/80/80 (typu) ((CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, zazwyczaj biały, nadający
Najlepszy widok na O szóstej
Czas reakcji 3.8/1.2 (typ.) ((Tr/Td)
Wyświetlanie kolorów 16.7M 72% NTSC
Rodzaj światła 4 PC CCFL, 50K godzin, bez kierowcy
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Zaprojektowane do: Monitor na pulpicie
Waga paneli 30,80 kg.
Interfejs sygnału LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów
Napięcie wejściowe 5.0V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
AUO M270HW01 V01920*1080, FHD, 81PPI 30 pinów
Dlaczego wybrać nas:
Zgodnie z różnymi życzeniami klientów,
Możemy dopasować wszystkie akcesoria, w tym tablicę kierowcy,
ekran dotykowy, światło LED i kable LVDS.
Panel LCD, wyświetlacz LCD, ekran LCD, monitor LCD
Moduł LCD z 2,2 do 88 cali.
Gwarancja jakości, 100% oryginał, szybka dostawa,
Ciesz się również roczną gwarancją!
Często zadawane pytania:
P: Jak zamówić panel LCD M270HW01 V0 ?
A: Akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Kiedy będzie mój zamówienier27.0 Długowymiarowy panel LCD M270HW01 V0?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy może panst27.0Panel LCD M270HW01 V0 przed wysyłką?
Nie martw się, nasz AUO LCD M270HW01 V0 został przetestowany przed wysyłką
P: Co się stało?jeśli AUO M270HW01 V0 nie działa?
Przed zamówieniem:
O pozycji i cenie wysyłki:
Przesyłka i paczka:
AUO M270HW01 V0 Ekran laptopa LCD 1920X1080 FHD 81PPI 30-stykowe złącze 0
2) Wszystkie Panele są pakowane w nowe i mocne kartony, zdolne do transportu na duże odległości.
3) Zaakceptowane przesyłki: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, FREIGHT AIR, FREIGHT SEA
*Pls nie wahaj się skontaktować z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub specjalnych wymagań.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%