AUO M240UP01 V0 Wyświetlacz LCD Ekran przeciwodblaskowy 70-stykowe złącze
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: M240UP01 V0
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
CHINY
Nazwa modelu:
M240UP01 V0
Rozmiar przekątnej:
24 cale
Rezolucja:
1920 ((RGB) × 1200, WUXGA, 94PPI
Obszar wyświetlania:
518,4 (szer.) × 324 (wys.) mm
Kąt widzenia:
80/80/80/80 (typowo) (CR≥10)
Wyświetl kolory:
16,7 mln 72% NTSC
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Podkreślić:
Ekran wyświetlacza LCD z powłoką przeciwodblaskową
ekran wyświetlacza LCD 250 cd / m2
72% panel modułu LCD NTSC
Opis produktu
AUO 24" M240UP01 V0 1920-1200, WUXGA, 94PPI 70 pinów Ekran LCD
Szczegóły produktu:
AUOEkran LCDM240UP01 V0
Marka paneli AUO
Model panelu M240UP01 V0
Rozmiar panelu 24.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA, 94PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar wyświetlania 518.4 ((W) ×324 ((H) mm
Otwarcie bezelu 522.4 ((W) ×328.0 ((H) mm
Wielkość zarysu 546.4 ((W) × 352 ((H) × 36,3 ((D) mm
Powierzchnia Antiglare
Jasność 250 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 80/80/80/80 (typ)
Tryb wyświetlania TN, zazwyczaj biały, nadający
Czas reakcji 3.8/1.2 (typ) (Tr/Td); 2 (typ) (G do G)
Wyświetlanie kolorów 16.7M 72% NTSC
Rodzaj światła 4 PC CCFL, 50K godzin, bez kierowcy
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga paneli 30,33 kg (maks.)
Interfejs sygnału Analogiczny RGB + DVI-D, 70 pinów
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
Dlaczego wybrać nas:
Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą produktów z ekranów LCD/LED.
Oferujemy wiele marek i różnych modeli ekranów LCD/LED.
Jako firma jesteśmy zorganizowani wokół najbardziej znanych marek:
Sharp, Mitsubishi, NEC, OPTREX, Kyocera, AUO, CMO, INNOLUX, Samsung, LG-Philps.
Zgodnie z różnymi życzeniami klientów,
Możemy dopasować wszystkie akcesoria, w tym tablicę kierowcy,
ekran dotykowy, światło LED i kable LVDS.
Moduł LCD z 2,2 do 88 cali.
Gwarancja jakości, 100% oryginał, szybka dostawa,
Ciesz się również roczną gwarancją!
Proszę, daj nam znać swoje wymagania dotyczące paneli
1) Rozmiar
2) Rezolucja
3) Jasność/światłość
4) Kąt widzenia
5), Źródło światła
6) Interfejs sygnału: LVDS lub eDP lub V-by-One
lub powiedz nam dokładny model # dla odniesienia.
Proszę zauważyć:
Wszystkie produkty naszej firmy są ściśle testowane.
Przypominam:
Nasza cena nie obejmuje żadnych podatków / opłat celnych w miejscu docelowym.
Celnę w kraju przeznaczenia, zależy od prawa w kraju przeznaczenia.
Częste pytania:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
P: Jak to zrobić?z M240UP01 V0 ?
A: Akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Co się stanie, jeśli ekran LCD M240UP01 V0 Nie mogę pracować?
P: Jak długa jest gwarancja TFT-LCD? M240UP01 V0 ?
A: 90 DNI.
O produkcie:
Przed zamówieniem:
O pozycji i cenie wysyłki:
Gwarancja i konserwacja:
Przesyłka i paczka:
AUO M240UP01 V0 Wyświetlacz LCD Ekran przeciwodblaskowy 70-stykowe złącze 0
2) Wszystkie Panele są pakowane w nowe i mocne kartony, zdolne do transportu na duże odległości.
3) Zaakceptowane przesyłki: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, FREIGHT AIR, FREIGHT SEA
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%