| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M190PW01 V80E |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
AUO M190PW01 V80E 1400 * 900 a-Si TFT-LCD, ekran laptopa LCM LCD
Szczegóły Produktu :
| AUOWYŚWIETLACZ LCDM190PW01 V80E | |
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | M190PW01 V80E |
| Rozmiar panelu | 19,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1440(RGB)×900, WXGA+, 89PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 408,24 (szer.) × 255,15 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 412,24 (szer.) × 259,15 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 428 (szer.) × 278 (wys.) × 10,8 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Antyodblaskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (Typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, normalnie biały, przepuszczalny |
| Czas odpowiedzi | 3,5/1,5 (Typ.) (Tr/Td) |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln 75% NTSC |
| Typ lampy | 11S4P WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 1,52 kg (typowo) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 kanały, 8-bitowe), 30-stykowe złącze |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 ° C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 ° C |
| AUO M190PW01 V80E ekran LCD metalowa obudowa wbudowany wyświetlacz sterowania przemysłowego monitor LED o wysokiej jasności | |
Dlaczego właśnie my :
Zgodnie z różnymi prośbami klientów,
możemy dobrać wszystkie akcesoria włącznie z płytą sterowniczą,
ekran dotykowy, podświetlenie LED i kable LVDS.LCD TFT,
Moduł LCD od 2,2 cala do 88 cali.
Obiecana jakość, 100% oryginalna, szybka dostawa,
również ciesz się roczną gwarancją !
Informacja zwrotna:
1, kiedy otrzymasz towar, pls potwierdź, że masz towar.
2, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, przekaż nam swoją pozytywną opinię, która zostanie doceniona.
3, jeśli masz jakiś problem, skontaktuj się z nami przed przekazaniem opinii, pls daj nam znać o problemie.Postaramy się jak najlepiej rozwiązać problem dla ciebie JAK NAJSZYBCIEJ..Zadowolenie Klientów jest dla nas bardzo ważne.
Daj nam znać swoje wymagania dotyczące paneli
1), rozmiar
2), rozdzielczość
3), Jasność/Luminancja
4), kąt widzenia
5), źródło światła
6), interfejs sygnału: LVDS lub eDP lub V-by-One
lub powiedz nam dokładny numer modelu w celach informacyjnych.
zacytujemy ten sam model # lub zalecimy alternatywy, gdy nie będziemy mogli podać dokładnego modelu lub gdy uznamy, że jest dla Ciebie lepszy wybór.
Proszę zanotować:
Wszystkie panele LCD są oryginalne, fabrycznie nowe, pochodzące z oryginalnej fabryki lub jej dystrybutora, jakość powinna spełniać przychodzący standard kontroli (IIS)
Zapewniamy, że kupisz najlepszy produkt.Wszystkie produkty naszej firmy są poddawane rygorystycznym testom.Będzie testowany w ciągu 48 godzin.
Przypomnienie :
Nasza cena nie obejmuje żadnego podatku celnego/opłaty w miejscu docelowym.Musisz zapłacić podatek/opłatę, czy nie, gdy towary otrzymają odprawę;
Zwyczaje w kraju przeznaczenia Zwyczaje, to zależy od przepisów obowiązujących w kraju docelowym.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilości? M190PW01 V80E ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci rabatu.
Q: Jak mogę śledzić moje zamówienie? M190PW01 V80E ?
Odp.: podamy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Jak dokonać płatności za M190PW01 V80E? ?
Odp .: Akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Czy akceptujesz przykładowe zamówienia M190PW01 V80E? ?
Odp.: oczywiście! przykładowe zamówienie jest mile widziane!
O produkcie:
1: przeczytaj uważnie informacje o produkcie, aby uniknąć zakupu niewłaściwego produktu.Jeśli nie jesteś pewien, czy produkt jest dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami.Mamy profesjonalnych inżynierów, którzy Ci pomogą.Poprosimy Cię o zdjęcia i informacje o produkcie, prosimy o odpowiedź na czas, to bardzo ważne.
2: Niektóre produkty, ze względu na inny czas produkcji, różne zakłady produkcyjne, różne obszary sprzedaży.Niektóre kody i szczegóły mogą mieć pewne różnice.Proszę się nie martwić, to normalne zjawisko.Gwarantujemy, że produkty są takie same.
Przed zamówieniem:
Przed złożeniem zamówienia proszę potwierdzić, czy twój model maszyny pasuje do tego ekranu LCD, jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami.
O pozycji i cenie wysyłki:
1. W przypadku produktów, które są rzadko sprzedawane lub nigdy nie są sprzedawane, cena przedmiotu może nie być dokładna, proszę o kontakt w celu uzyskania prawidłowej wyceny.
2. W przypadku odległych krajów lub wysp ceny mogą być niedokładne, wysokie lub niskie, proszę o kontakt w celu uzyskania prawidłowej wyceny.
Takie jak czynniki spowodowane przez człowieka, klęski żywiołowe spowodowane uszkodzeniami nie są objęte naszą gwarancją.Na przykład: nieprawidłowo zainstalowany, Nick, źle dotyka rurki, pasza itp. Sklep sprzedający towary wystawił gwarancyjne kruche tagi, takie jak tagi gwarancyjne w okresie gwarancyjnym są podarte.Odłączenie lub utrata będzie uważana za rezygnację z gwarancji i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.Proszę o uwagę!
Wysyłka i opakowanie:
![]()
1)Cały nasz produkt będzie testowany przed wysyłką.Dzięki temu możesz mieć pewność jakości naszych produktów
2) Wszystkie panele są zapakowane w nowy i twardy karton, zdolny do transportu na duże odległości.
3) Wysyłka akceptowana: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, FRACHT LOTNICZY, FRACHT MORSKI
4) Czas dostawy: ponieważ mamy ogromne zapasy, zamówienia trwają tylko 1-3 dni robocze po otrzymaniu płatności i będą korzystały z usług dostawczych stron trzecich lub są dostarczane zgodnie z życzeniem klienta.
Możesz śledzić przesyłkę za pomocą podanego przez nas numeru śledzenia.Jeśli nie możesz uzyskać statusu przesyłki lub uważasz, że status przesyłki jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami.
Zauważyć:
Przed złożeniem zamówienia sprawdź i potwierdź, czy rozmiar ekranu, rozdzielczość, rodzaj podświetlenia, typ interfejsu i lokalizacja można zastosować do laptopa, jeśli nie masz pojęcia, zapytaj nas swobodnie.
Podaj nam poprawne dane kontaktowe, abyś mógł otrzymać produkty tak wcześnie, jak to możliwe.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje