1024x768 A Si TFT Panel LCD M150XN07 V1 16,7M Kolory wyświetlacza Monitor pulpitu
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: M150XN07 V1
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
M150XN07 V1
Rezolucja:
1024(RGB)×768, XGA, 85PPI
Rozmiar wyświetlacza:
304,128 (szer.) × 228,096 (wys.) mm
Kąt widzenia:
60/60/40/60 (Typ.) (CR≥10)
Zaprojektowany dla:
Monitor pulpitu
Wyświetlaj kolory:
16,7 mln 60% NTSC
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Podkreślić:
Pulpit A Si TFT LCD Panel
1024x768 A Si TFT LCD Panel
M150XN07 V1 A Si TFT LCD Panel
Opis produktu
NOWY M150XN07 V.1 15"Panel 1024*768 a-Si TFT-LCD M150XN07 V1
Szczegóły Produktu :
AUOWYŚWIETLACZ LCDM150XN07 V1
Marka panelu AUO
Model panelu M150XN07 V1
Rozmiar panelu 15,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1024(RGB)×768, XGA, 85PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 304,128 (szer.) × 228,096 (wys.) mm
Otwarcie ramki 307,4 (szer.) × 231,3 (wys.) mm
Rozmiar konturu 326,5 (szer.) × 253,5 (wys.) × 12,15 (gł.) mm
Powierzchnia Antyodblaskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność 250 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu 400:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 60/60/40/60 (Typ.) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Zaprojektowany dla Monitor pulpitu
Czas odpowiedzi 4/12 (Typ.) (Tr/Td)
Kolory wyświetlacza 16,7 mln 60% NTSC
Typ lampy 2 szt. CCFL, 30 tys. godzin, bez sterownika
Częstotliwość 60Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga panelu 1,10 kg (typowo)
Interfejs sygnału LVDS (1 kanał, 8-bitowy), 20-stykowe złącze
Napięcie wejściowe 3,3 V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 ° C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 ° C
NOWOŚĆ M150XN07 V.1 15" 1024*768 a-Si Panel TFT-LCD M150XN07 V1
Dlaczego właśnie my :
Zgodnie z różnymi prośbami klientów,
możemy dobrać wszystkie akcesoria włącznie z płytą sterowniczą,
ekran dotykowy, podświetlenie LED i kable LVDS.LCD TFT,
Panel LCD, wyświetlacz LCD, ekran LCD, monitor LCD,
Moduł LCD od 2,2 cala do 88 cali.
Obiecana jakość, 100% oryginalna, szybka dostawa,
również ciesz się roczną gwarancją !
Gwarancja:
(1) wszystkie przedmioty będą ściśle testowane i wysyłane z mocnym opakowaniem.
(2) Mamy 2 ~ 6 miesięcy gwarancji na każdy przedmiot, w zależności od innego przedmiotu.
Często zadawane pytania:
Q: Czy akceptujesz przykładowe zamówienia na? M150XN07 V1 ?
Odp.: oczywiście! przykładowe zamówienie jest mile widziane!
P: Jak długo otrzymam moje towary? M150XN07 V1 ?
Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT zajmie ci 3-8 dni.
Q: Jak dokonać płatności za M150XN07 V1 ?
Odp .: Akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Czy możesz zadeklarować moje zamówienie M150XN07 V1? w bardzo niskiej wartości ?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Wysyłka i opakowanie:
1024x768 A Si TFT Panel LCD M150XN07 V1 16,7M Kolory wyświetlacza Monitor pulpitu 0
2) Wszystkie panele są zapakowane w nowy i twardy karton, zdolny do transportu na duże odległości.
3) Wysyłka akceptowana: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, FRACHT LOTNICZY, FRACHT MORSKI
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%