| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | B101UAN01.1 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Panel LCD 10.1 calowy ekran modułu wyświetlacza lcd B101UAN01.1
Szczegóły Produktu :
| AUOWYŚWIETLACZ LCDB101UAN01.1 (AUO11D8) | |
| producent | AUO |
| Nazwa modelu | B101UAN01.1 (AUO11D8) |
| rozmiar ekranu | 10,1 cala |
| Typ ekranu | a-Si TFT-LCD, moduł LCD |
| Rezolucja | 1920 (RGB) × 1200 (WUXGA) 224 PPI |
| Piksel | Pionowy pasek RGB |
| Rozmiar wyświetlacza | 216,81 (w poziomie) × 135,5 (w pionie) mm |
| fizyczny | 228,6 (poziom) × 149,2 (pion) × 4,65 (gruby) mm |
| Rozmiar wizualny | 221,11 (w poziomie) × 139,3 (w pionie) mm |
| Powierzchnia | Blask (zamglenie 0%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 400 cd/m² (typ.) |
| Kontrast | 800:1 (typ.) (transmisja) |
| Najlepszy kąt | Symetria |
| Tryb optyczny | AHVA, normalnie czarny, przepuszczalny |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.) (CR≥10) |
| odpowiadać | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Liczba | 160g (maks.) |
| Typ podświetlenia | 5 strun WLED, 10K godzin, ze sterownikiem LED |
| Waga ekranu | 160g (maks.) |
| Zastosuj do | Pad i tablet |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Funkcja dotykowa | Nie dotykać |
| system sygnałowy | 40 pinów LVDS (2 kanały, 6-bitowe), złącze |
| Napięcie zasilania | 3,3 V (typ.) |
| Maksymalny | Temperatura pracy: -20 ~ 60 ° C;Temperatura przechowywania:-30 ~ 70 ° C |
| Panel LCD 10.1 calowy ekran modułu wyświetlacza lcd B101UAN01.1 | |
Specjalne przypomnienie:
1. Każdy produkt w naszym sklepie zostanie sprzedany przed wysłaniem i zostanie wysłany po przetestowaniu w celu ustalenia, czy produkt jest w 100% normalny.
2. Wysyłamy w ciągu 72 godzin po opłaceniu zamówienia.Jeżeli produkt zakupiony przez klienta jest niedostępny lub odpowiedni kolor zakupionego produktu jest niedostępny, poinformujemy o tym klienta tak szybko, jak to możliwe.
3. Po otrzymaniu produktu prosimy najpierw sfotografować opakowanie, a następnie sfotografować cały proces rozpakowywania.Jeśli produkt jest uszkodzony, prosimy o nie zgłaszanie reklamacji.Skontaktuj się z nami, wymienimy lub zwrócimy zgodnie z rzeczywistą sytuacją.
4. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty spowodowane niewłaściwą obsługą podczas konserwacji i wymiany ekranu.
Dlaczego właśnie my :
Zgodnie z różnymi prośbami klientów,
możemy dobrać wszystkie akcesoria włącznie z płytą sterowniczą,
ekran dotykowy, podświetlenie LED i kable LVDS.LCD TFT,
Panel LCD, wyświetlacz LCD, ekran LCD, monitor LCD,
Moduł LCD od 2,2 cala do 88 cali.
Obiecana jakość, 100% oryginalna, szybka dostawa,
również ciesz się roczną gwarancją !
Wysyłka i opakowanie:
![]()
1)Cały nasz produkt będzie testowany przed wysyłką .Dzięki temu możesz mieć pewność jakości naszych produktów
2) Wszystkie panele są zapakowane w nowy i twardy karton, zdolny do transportu na duże odległości.
3) Wysyłka akceptowana: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, FRACHT LOTNICZY, FRACHT MORSKI
4) Czas dostawy: ponieważ mamy ogromne zapasy, zamówienia trwają tylko 1-3 dni robocze po otrzymaniu płatności i będą korzystać z usług dostawczych stron trzecich lub dostarczane na żądanie klientaszac.
Często zadawane pytania:
Q: Czy możesz przetestować B101UAN01.1 (AUO11D8)przed wysłaniem?
Odp .: Oczywiście nasz panel LCD B101EAN01.8 został dokładnie przetestowany przed wysyłką.
Q: Jak zamawiaćer AUO B101UAN01.1 (AUO11D8) ?
Odp .: Akceptujemy T/T, Paypal, western union.
P: jak długo gwarancja lcd B101UAN01.1 (AUO11D8) ?
O: 90 dni.
Q: Co się stanie, jeśli panel LCDB101UAN01.1 (AUO11D8) Otrzymałem nie może działać?
Odp.: AUO B101UAN01.1 (AUO11D8) został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, ponownie sprawdź wszystkie kable połączeniowe, jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje