| Nazwa marki: | CSOT |
| Numer modelu: | SG2381B02-2 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
23.8 cala a-si TFT panel lcd SG2381B02-2 LCD ekran
Szczegóły produktu:
| Marka | CSOT |
| Model P/N | SG2381B02-2 |
| Rozmiar przekątny | 23.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 534.04 ((H) × 307.86 ((V) × 1.3 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | FFS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Gęstość płyty | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 40,8% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 94% sRGB |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 505 g (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu 75 Hz | 75 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COF Wbudowane 4 układy źródłowe |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
Zgodnie z różnymi życzeniami klientów,
Możemy dopasować wszystkie akcesoria, włączając tablicę kierowcy,
ekranu dotykowego, światła LED i kabli LVDS.
Panel LCD, wyświetlacz LCD, ekran LCD, monitor LCD,
Moduł LCD z 2,2 do 88 cali.
Gwarancja jakości, 100% oryginał, szybka dostawa,
Ciesz się również roczną gwarancją!
Przesyłka i paczka:
![]()
1)Wszystkie nasze produkty będą testowane przed wysyłką. Żebyś mógł być pewny jakości naszych produktów.
2) Wszystkie Panele są pakowane w nowe i mocne kartony, zdolne do transportu na duże odległości.
3) Zaakceptowane przesyłki: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, FREIGHT AIR, FREIGHT SEA
4) Czas dostawy: ponieważ mamy ogromny zapas, zamówienia trwają tylko 1-3 dni robocze po otrzymaniu płatności i będą wykorzystywane przez osoby trzecie lub dostarczone na żądanie klientów.
Częste pytania:
P: Kiedy będzie mój zamówienieLCDPanelSG2381B02-2Statek?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?Panel LCDSG2381B02-2przed wysyłką?
Nie martw się, SG2381B02-2 został przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stało?fSG2381B02-2Nie mogę pracować?
A: SG2381B02-2 zostanie przetestowany przed wysłaniem. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje