| Nazwa marki: | IVO |
| Numer modelu: | P102AWF5 R0 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
A-Si TFT LCD Panel 10,3 cala P102AWF5 R0 LCD SCREEN DISPLAY
Szczegóły produktu:
| Marka | IVO |
| Model P/N | P102AWF5 R0 |
| Rozmiar przekątny | 10.3" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920×720 ((RGB) 200PPI |
| Format pikseli | Pasy poziome RGB |
| Obszar aktywny | 243.648 ((W) × 91.368 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 250.94 ((W) ×100.898 ((H) ×1.27 ((D) mm |
| Leczenie | Twarda powłoka, odbicie 6,0% (maks.) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 12001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 20 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb działania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Głębokość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 30,0% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 74% NTSC |
| Źródło światła | Bez B / L, bez kierowcy |
| Waga | 80.0g (maks.) |
| Zaprojektowane do: | Wyświetlacz samochodowy |
| Prędkość obrazu | 55 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (4 ch, 8-bitowy), 92 szpilki |
| Zasilanie | 10.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
Zgodnie z różnymi życzeniami klientów,
Możemy dopasować wszystkie akcesoria, włączając tablicę kierowcy,
ekranu dotykowego, światła LED i kabli LVDS.
Panel LCD, wyświetlacz LCD, ekran LCD, monitor LCD,
Moduł LCD z 2,2 do 88 cali.
Gwarancja jakości, 100% oryginał, szybka dostawa,
Ciesz się również roczną gwarancją!
Przesyłka i paczka:
![]()
1)Wszystkie nasze produkty będą testowane przed wysyłką. Żebyś mógł być pewny jakości naszych produktów.
2) Wszystkie Panele są pakowane w nowe i mocne kartony, zdolne do transportu na duże odległości.
3) Zaakceptowane przesyłki: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, FREIGHT AIR, FREIGHT SEA
4) Czas dostawy: ponieważ mamy ogromny zapas, zamówienia trwają tylko 1-3 dni robocze po otrzymaniu płatności i będą wykorzystywane przez osoby trzecie lub dostarczone na żądanie klientów.
Częste pytania:
P: Nie znajduję w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co powinienem zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary z P102AWF5 R0 ?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatności P102AWF5 R0 ?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli P102AWF5 R0Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: P102AWF5 R0 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje