WF39BTLASDNG0 Panel wyświetlacza TFT LCD 3,9" Winstar
Nazwa marki: Winstar
Numer modelu: WF39BTLASDNG0
Nazwa modelu:
WF39BTLASDNG0
Rozmiar ekranu:
3,9 cala (1/2 cięcia 4,3 cala)
Rezolucja:
480×128 (RGB), 128PPI
Zarys:
105,5 (szer.) × 37 (wys.) × 5,63 (gł.) mm
Otwarcie ramki:
97,04 (szer.) × 27,34 (wys.) mm
Jasność:
400 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu:
500:1 (typ.) (TM)
Podkreślić:
WF39BTLASDNG0 3
9-calowy panel wyświetlacza lcd tft
panel wyświetlacza lcd tft WF39BTLASDNG0
Opis produktu
WF39BTLASDNG0 Wyświetlacz panelu LCD TFT
Szczegóły Produktu :
Panel LCD TFT, podświetlenie LCD/LED
Klasa, 100% nowy oryginał
W magazynie
WinstarEKRAN LCDWF39BTLASDNG0
producent Winstar
Nazwa modelu WF39BTLASDNG0
rozmiar ekranu 3,9" (1/2 cięcia 4,3")
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 480×128 (RGB), 128PPI
Konfiguracja pikseli Poziomy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 95,04 (szer.) × 25,34 (wys.) mm
wymiar fizyczny 105,5 (szer.) × 37 (wys.) × 5,63 (gł.) mm
Rozmiar wizualny 97,04 (szer.) × 27,34 (wys.) mm
obróbka powierzchniowa Blask (zamglenie 0%)
Jasność 400 cd/m² (typ.)
Kontrast 500:1 (typ.) (TM)
Najlepszy kąt Godzina szósta
Funkcja dotykowa PCAP
system sygnałowy Równoległy RGB (1 kanał, 8-bitowy), 40 pinów FPC
Napięcie zasilania 3,3 V (typowo)
Maksymalna ocena Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 ° C
Moduł LCD od 2,2 cala do 88 cali.
Obiecana jakość, 100% oryginalna, szybka dostawa,
również ciesz się roczną gwarancją !
Wysyłka i opakowanie:
WF39BTLASDNG0 Panel wyświetlacza TFT LCD 3,9" Winstar 0
FAQ:
Q: Czy mogę zapłacić za moje zamówienie WF39BTLASDNG0? kartą kredytową ?
O: Tak! Możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem swojego konta Paypal.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilości WF39BTLASDNG0? ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci rabatu.
Q: Jak mogę śledzić moje zamówienie WF39BTLASDNG0?
Odp.: podamy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Jak dokonać płatności WF39BTLASDNG0?
Odp .: Akceptujemy T/T, Paypal, western union.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%