128PPI WF39ATIASDNT0 Panel wyświetlacza LCD 480×128
Nazwa marki: Winstar
Numer modelu: WF39ATIASDNT0
Nazwa modelu:
WF39ATIASDNT0
Rozmiar ekranu:
3,9" (1/2 cięcia 4,3")
Rezolucja:
480 (RGB) × 128, 128 PPI
Zarys:
105,5 (szer.) × 40,64 (wys.) × 4,65 (głęb.) mm
Otwarcie ramki:
97,8 (szer.) × 27,1 (wys.) mm
Jasność:
350 cd/m² (typ.)
Kolory wyświetlacza:
16,7 mln
Podkreślić:
WF39ATIASDNT0 panel wyświetlacza lcd
panel wyświetlacza lcd 128PPI
panel wyświetlacza lcd 128PPI 128
Opis produktu
Nowy wyświetlacz panelu LCD WF39ATIASDNT0
Szczegóły Produktu :
Panel LCD TFT, podświetlenie LCD/LED
Klasa, 100% nowy oryginał
W magazynie
WinstarEKRAN LCDWF39ATIASDNT0
producent Winstar
Nazwa modelu WF39ATIASDNT0
rozmiar ekranu 3,9" (1/2 cięcia 4,3")
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 480 (RGB) × 128, 128 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 95,04 (szer.) × 25,34 (wys.) mm
wymiar fizyczny 95,04 (szer.) × 25,34 (wys.) mm
Rozmiar wizualny 97,8 (szer.) × 27,1 (wys.) mm
obróbka powierzchniowa Antyodblaskowy
Jasność 350 cd/m² (typ.)
Tryb optyczny TN, normalnie biały, przepuszczalny
Kąt widzenia 70/70/50/50 (Typ.) (CR≥10)
Funkcja dotykowa 4-przewodowy rezystancyjny dotyk
system sygnałowy Równoległy RGB (1 kanał, 8-bitowy), 40 pinów FPC
Napięcie zasilania 3,3 V (typowo)
Maksymalna ocena Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 ° C
Moduł LCD od 2,2 cala do 88 cali.
Obiecana jakość, 100% oryginalna, szybka dostawa,
również ciesz się roczną gwarancją !
Wysyłka i opakowanie:
128PPI WF39ATIASDNT0 Panel wyświetlacza LCD 480×128 0
FAQ:
P:Czy mogę zapłacić za zamówienie WF39ATIASDNT0 kartą kredytową?
O: Tak! Możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem swojego konta Paypal.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
P: Jak dokonać płatności WF39ATIASDNT0?
Odp .: Akceptujemy T/T, Paypal, western union.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%