TFT WF39ATIASDNN0 480×128 IPS Rozciągnięty pasek LCD
Nazwa marki: Winstar
Numer modelu: WF39ATIASDNN0
MOQ: 1 szt.
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
CHINY
Producent:
Winstar
Nazwa modelu:
WF39ATIASDNN0
Rozmiar ekranu:
3,9" (1/2 cięcia 4,3")
Rezolucja:
480 (RGB) × 128, 128 PPI
Aktywny obszar:
95,04 (szer.) × 25,34 (wys.) mm
Zarys:
105,5 (szer.) × 40,64 (wys.) × 3,15 (głęb.) mm
Otwarcie ramki:
98,04 (szer.) × 28,34 (wys.) mm
Jasność:
500 cd/m² (typ.)
Najlepszy widok na:
godzina 12
Zastosuj do:
Przemysłowy / rozciągnięty pasek LCD
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek na miesiąc
Podkreślić:
WF39ATIASDNN0 Rozciągnięty pasek LCD
WF39ATIASDNN0 128 Rozciągnięty pasek LCD
WF39ATIASDNN0 480 IPS wyświetlacz tft
Opis produktu
Ekran LCD 480×128 WF39ATIASDNN0
Szczegóły Produktu :
Panel LCD TFT, podświetlenie LCD/LED
Klasa, 100% nowy oryginał
W magazynie
WinstarEKRAN LCDWF39ATIASDNN0
producent Winstar
Nazwa modelu WF39ATIASDNN0
rozmiar ekranu 3,9" (1/2 cięcia 4,3")
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 480 (RGB) × 128, 128 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 95,04 (szer.) × 25,34 (wys.) mm
wymiar fizyczny 105,5 (szer.) × 40,64 (wys.) × 3,15 (głęb.) mm
Rozmiar wizualny 98,04 (szer.) × 28,34 (wys.) mm
obróbka powierzchniowa Antyodblaskowy
Jasność 500 cd/m² (typ.)
Najlepszy kąt godzina 12
Tryb optyczny TN, normalnie biały, przepuszczalny
Kąt widzenia 70/70/50/70 (Typ.) (CR≥10)
Liczba kolorów 16,7 mln
Typ podświetlenia WLED, bez sterownika
Zastosuj do Przemysłowy / rozciągnięty pasek LCD
Funkcja dotykowa Nie dotykać
system sygnałowy Równoległy RGB (1 kanał, 8-bitowy), 40 pinów FPC
Napięcie zasilania 3,3 V (typowo)
Maksymalna ocena Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 ° C
Dlaczego właśnie my :
Zgodnie z różnymi prośbami klientów,
możemy dobrać wszystkie akcesoria włącznie z płytą sterowniczą,
ekran dotykowy, podświetlenie LED i kable LVDS.LCD TFT,
Panel LCD, wyświetlacz LCD, ekran LCD, monitor LCD,
Moduł LCD od 2,2 cala do 88 cali.
Obiecana jakość, 100% oryginalna, szybka dostawa,
również ciesz się roczną gwarancją !
Wysyłka i opakowanie:
TFT WF39ATIASDNN0 480×128 IPS Rozciągnięty pasek LCD 0
2) Wszystkie panele są zapakowane w nowy i twardy karton, zdolny do transportu na duże odległości.
3) Wysyłka akceptowana: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, FRACHT LOTNICZY, FRACHT MORSKI
FAQ:
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie WF39ATIASDNN0 kartą kredytową?
O: Tak! Możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem swojego konta Paypal.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towar z WF39ATIASDNN0? ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%