2026-05-29
| Marka | AUO |
| Model P/N | T320HVN05.D komórka 1 Kompatybilna |
| Rozmiar przekątny | 32.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 69PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 698.4 ((W) × 392.85 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 708.4 ((W) × 405.4 ((H) × 1.4 ((D) |
| Światłość | 0 (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Dobry widok na | Symetria |
| Grubość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Głębokość koloru | 16.7M 74% NTSC |
| Masę | 875 g (typ.) |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Leczenie | Antiglare (Haze 2%), twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 4000: 1 (typowy) (TM) |
| Tryb pracy | AMVA3, zwykle czarny, nadający. |
| Odpowiedź | 8 (typ.) ((G do G) ms |
| Przekaźność | 40,5% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Używane do: | Telewizory |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane układy źródłowe COG6 |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.7V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |