2026-05-11
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | T215HVN05.1 |
| Wielkość ekranu | 21.5 cali |
| Rodzaj ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 1920 ((RGB) × 1080 (FHD) 102PPI |
| Arrangement | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny ((mm) | 4760,064 × 267,786 (H × V) |
| Kontur (mm) | 484.5 × 284,4 × 13,38 (H×V×D) |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 3000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 13/5 (typ.) ((Tr/Td); 20 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | VA, zwykle czarny, nadający. |
| Głębokość koloru | 16.7M 72% NTSC |
| Podświetlenie | 17S4P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 1.58kg (typowy.) |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 5.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |