2026-04-06
| Marka | Samsung |
| Model P/N | S63FH-YB03 |
| Rozmiar przekątny | 63" |
| Rodzaj paneli | PDP, PDP |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 34PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1393.92 ((W) × 784.08 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 1484 ((H) × 840 ((V) × 51,15 ((D) mm |
| Leczenie | - |
| Światłość | 1000 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (min.) ((CR≥10) |
| Tryb działania | - |
| Wsparcie koloru | 68.72B |
| Źródło światła | samodzielnie, 100K godzin |
| Waga | 280,0 kg (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Digital Signage |
| Prędkość obrazu | 100 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 10-bitowy), 51 pinów |
| Środowisko | Temperatura pracy: -5 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C |