2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model P/N | S250GF-001 |
| Rozmiar przekątny | 2.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 320 ((RGB) × 240, QVGA 159PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 50.88 ((W) × 38.16 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 55.88 ((W) × 47.96 ((H) × 2.55 ((D) mm |
| Powierzchnia | Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 330 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 3001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/50 (typ) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy widok na | Dwanaście |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M |
| Rodzaj światła | 3S1PWLED, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 90 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | TBD |
| Zastosowanie | Przenośny i PDA、MP3 PMP |
| Interfejs sygnału | Serial RGB (8-bitowy) + SPI, 51 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3.0/3.0V (typ.) ((VDD/VCI) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 80 °C |