2026-03-26
| Marka | Samsung SDI |
| Numer części modelu | PM12HC002C |
| Przekątna | 1.7" |
| Typ panelu | PM-OLED, OLED |
| Rozdzielczość | 128(RGB)×160 119PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 25.703(S)×35.02(W) mm |
| Otwór ramki | 26.703(S)×36.02(W) mm |
| Wymiary zewnętrzne(mm) | 37.85 × 45.25× 4.16 (W×S×G) |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 0%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 120 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | - |
| Czas reakcji | - |
| Dobre widzenie przy | Symetria |
| Tryb pracy | - |
| Głębia kolorów | 65K 61%NTSC |
| Podświetlenie | własne, 6K godzin |
| Masa | - |
| Używane do | MP3 PMP |
| Częstotliwość odświeżania | 90Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista sterowników IC | Wbudowany COF LD50T6160-P5 |
| Typ sygnału | CPU, 31 pinów FPC |
| Napięcie zasilania | 2.5/2.8V (typ.)(VDDL/VDD) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -40 ~ 85 °C Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C |