2026-05-13
| Marka | AUO |
| Model P/N | P650HVN05.1 |
| Rozmiar przekątny | 65" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 34PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 1430.78 ((W) × 805.82 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 14500,38 × 825,42 × 80 (H × V × D) |
| Leczenie | Twarda powłoka (2H), Odbicie 2,0% (maks.) |
| Światłość | 2500 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 4000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 8 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AMVA3, zwykle czarny, nadający. |
| Głębokość koloru | 1.07B 100%sRGB |
| Podświetlenie | WLED, 60K godzin, z LED Driver |
| Masę | 200,0 kg |
| Używane do: | Digital Signage, zewnętrzna wysoka jasność |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 10-bitowy), 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: -5 ~ 50 °C |